Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pravi začetnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 29, 2006 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bral sem nekaj okoli tega tečaja in me zanima kako bo to potekalo. Vem, da bodo najprej srečanja in predavanja, kako pa bo potem potekala stvar na daljavo?
_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 29, 2006 9:57 pm    Naslov sporočila: Bom poročal Odgovori s citatom

Fino. No, prijavil sem se za robotiko, bom poročal, kako bo stvar tekla.
_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 4:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NUFAN je napisal/a:
Bral sem nekaj okoli tega tečaja in me zanima kako bo to potekalo. Vem, da bodo najprej srečanja in predavanja, kako pa bo potem potekala stvar na daljavo?

Preko interneta. Mislim ,da na koncu ( če si uspešen) dobiš celo nek Evropski certifikat .
Udeleženci prejšnjih podobnih delavnic so bili zelo navdušeni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 5:39 pm    Naslov sporočila: Hm, prijavil sem se, potem pa nič. Odgovori s citatom

Hm, prijavil sem se, potem pa nič.
Niti avtomatski odgovor ni prišel na moj email naslov....
Ali ni običajno, da človek pričakuje vsaj odgovor OK, tvoja prijava je registrirana, če se nekam prijavi?

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 9:08 pm    Naslov sporočila: Re: Hm, prijavil sem se, potem pa nič. Odgovori s citatom

vilko je napisal/a:
Hm, prijavil sem se, potem pa nič.
Niti avtomatski odgovor ni prišel na moj email naslov....
Ali ni običajno, da človek pričakuje vsaj odgovor OK, tvoja prijava je registrirana, če se nekam prijavi?
Wink Mislim ,da za začetek samo zbirajo kandidate , ko pa se jih dovolj zbere bodo razpisali roke.
slaba stran takih delavnic je v tem , da so zeloooooo redke in jih običajno zamudiš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 9:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

    Vabimo vas, da se udeležite tečajev: "Programiranje mikrokrmilnikov" in "Robotika za vsakokar". Tečaja razpisujemo v okvru Phare 2003 projekta: Vseživljensko učenje. Splošne informacije so na voljo na: http://www.e-vinter.org/attachments/144/plakat.pdf, podrobnejše na: http://www.e-vinter.org/si/?403, prijave pa na: http://www.e-vinter.org/si/?405
    Tečaja bosta potekala v dveh ali treh srečanjih na UM-FERI v Mariboru, večji del pa "na daljavo" preko spleta.
    Podrobnejše informacije o tečaju Programiranje mikrokrmilnikov so na e-naslovu janez.pogorelc@uni-mb.si, o tečaju Robotika pa pri: suzana.uran@uni-mb.si. Prvi tečaj je po vsebini podoben tečaju iz programa FocusSiat, ki je bil izveden že pred dvema letoma, vendar gre tokrat za pretežno izvedbo "na daljavo".
    _________________
    Janez Pogorelc
[/code]
To sem prepisal iz OZS-jevskega foruma in upam, da se bo sedaj lažje odločiti. Delavnica pa naj bi potekala približno tako: Prvo naj bi se dobili v FERI , kjer bi mentorji predstavili projekt in razdelili gradivo . Nato naj bi vse potekalo preko interneta. Omejen pa je čas , tako da je potrebno vse naloge opraviti v določenem času.Za pomoč pa imate na razpolago najboljše strokovnjake - preko interneta- res enkratna priložnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 9:46 pm    Naslov sporočila: Samo papirji ne bodo dovolj Odgovori s citatom

Za take tečaje so potrebne vaje. Za vaje je potreben hardware, no ja, software tudi.
Ali se pod 'materijali', razume tudi oprema za vaje?

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 31, 2006 8:31 am    Naslov sporočila: Aha, Odgovori s citatom

Aha, aprilski tečaj robotike je že prebukiran na junij.
_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 31, 2006 7:37 pm    Naslov sporočila: Re: Samo papirji ne bodo dovolj Odgovori s citatom

vilko je napisal/a:
Za take tečaje so potrebne vaje. Za vaje je potreben hardware, no ja, software tudi.
Ali se pod 'materijali', razume tudi oprema za vaje?

Confused Mislim da ne , je pa nakup razvojne plošče možen. Po mojem pa ni potreben saj lahko uporabiš katerokoli. Za robotke pa ne vem natančno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
shorto
Novinec


Pridružen/-a: Pet Apr 2006 9:34
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 07, 2006 9:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

osebno ti lahko zrihtam literaturo, ki jo imamo mi u soli ce te slucajn zanima Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 07, 2006 12:36 pm    Naslov sporočila: Ali mi jo lahko pošlješ Odgovori s citatom

Ali jo imaš v računalniški obliki? Ali mi jo lahko pošlješ kar po internetu?
_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CarpeDiem
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Jan 2006 10:27
Prispevkov: 17

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 07, 2006 8:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče boš tu našel kaj uporabnega:

http://userweb.upctelemach.net/~u052009/

Ko sem bil jaz začetnik, bi mi pomagalo, če bi nekdo zbral takšne osnove na domači spletni strani, . Pa še v slovenščini je. Wink

Lp, CarpeDiem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 07, 2006 8:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CarpeDiem, kako si pa prisel na tisto bravno kombinacijo (v mislih imam predvsem ozadje) ? Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CarpeDiem
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Jan 2006 10:27
Prispevkov: 17

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 08, 2006 7:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmm.

Jaz sem pa živel v prepričanju, da je zadeva všečna. Nenačičkana, bel tekst na temnejšem ozadju. Kaj pa vem. Meni osebno se ne zdi tako napačno. Je pa stran mišljena, bolj kot arhiv oz. varnostna kopija. Sem namreč zelo nesrečen, ko moram že narejeno stvar delati ponovno. Če pa ima še kdo koristi od nje, pa še toliko bolje.

"100 ljudi, 100 čudi." bi rekli sosedje. Very Happy

Lp, CarpeD
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 08, 2006 7:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, [url]lynx.browser.org[/url] je tudi nenacickana, a bistveno lazje berljiva Laughing No, stran je tvoja, zaradi mene lahko naredis tudi bel tekst na belem ozadju Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group