Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

TDA 5051

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
marko11
Profesionalec


Pridružen/-a: Ned Jan 2004 18:00
Prispevkov: 112
Kraj: Ponikve

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2004 7:18 pm    Naslov sporočila: TDA 5051 Odgovori s citatom

Živjo
Nekako mi je uspelo, da sem regulator 7805 priklopil napačno zamenjal sem vhod izhod, tako sem dobil na čip TDA5051 polno napetost ca 10V.
Zanima me če je čip zanič.
Kako ga lahko preverim, če je še dober?

LP,marko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
S57BIC
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 20:24
Prispevkov: 13
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2004 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za začetek pomeri tok v TDA čip. Kakšen naj bi bil vidiš tukaj:
http://www-us2.semiconductors.philips.com/acrobat/datasheets/TDA5051_2.pdf
Potem poglej če kristal niha. Toliko za začetek. Pa tudi če je to v redu, ne pomeni, da ni odpovedal kakšen drug interni sklop. Tako ti ostane samo vstavitev tega čipa v delujoče vezje. To bo najboljši test.
Pa tudi 7805 preveri.

Lep pozdrav,Jože.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2004 4:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Shocked Zelo oske tolerance Umin 4,75 V Umax 5,25 V Uff po mojem boš kar z roko ugotovil v kaj si spremenil čip . Rolling Eyes 12 v je več kot 100 % prekoračitev , poročaj o stanju.
L.P.iskra
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2004 1:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali TDAdela ali ne, lahko hitro ugotoviš. predpostavljam, da ga imaš že na neki ploščici montiranjega in je tudi kak procesorček gor.

Tda je vezan tako, da je oddajnik in sprejemnik na isti moduliran signal vezana, na 220 V pač, kar ima za posledico, da sprejemnik sprejema tudi tisto, kar ravnokar oddajas.

ce je vhodni signal, na pinu za oddajo low, potem mora tudi napetost na sprejemnem pinu biti low (0V) in obratno. Potem je tda v redu, saj delata tako oddajnik kot sprejemnik.

Ne vem, kako je s tdačipu, toda moja izkušnja z 2051 uP je, da je prenesel tudi 12 V napajanje, ne vem sicer če je delal ob 12 voltnem napajanju, ampak ko sem dal napetost nazaj na 5V je delal. Potem ko sem še vedno bil neroden in sem spremenil polairteto napajanja, pa mu je bilo zadosti heca, in je umrl.

Pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fogl
Mojster


Pridružen/-a: Pet Jan 2004 14:46
Prispevkov: 23

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2004 5:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa zanima kako tda5051a priključiš na mikrokontroler, ker naj bi tda5051a za logično 1 na DATAout pin dal samo 2,4V (http://www.semiconductors.philips.com/acrobat/datasheets/TDA5051A_2.pdf - stran 6), mikrokontroler pa smatra za logično 1 0,6*Vcc=3V. Potem ga ne moreš direktno priklopit?
_________________
lp, klemen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 06, 2004 5:22 pm    Naslov sporočila: Dela! Odgovori s citatom

Naj me vrag, če sem to opazil, toda preizkusil sem, in ni bilo nobenih problemov, enostavno direktna zveza med tda dataout in 4051 Rx pinom, brez upora navzgor na +5v.
Shema je objavljena tudi v SE september letos.
Vilko

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fogl
Mojster


Pridružen/-a: Pet Jan 2004 14:46
Prispevkov: 23

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 07, 2004 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jest sem meril izhod iz DATAout pina na tda5051a z osciloskopom, in je zgledal za logično 0 kot PWM z duty cycle cca 2% (ko sem pomeril z unimerom je bilo cca 0,05V), za logično 1 pa kot pwm z duty cycle 60% (z unimerom 2,7V). A je to normalno?
_________________
lp, klemen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 3:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz nisem nič meril z osciloskopom, zvezal sem, kot je narisano v datasheetu za tda5051 (saj ga imaš, ali ne), in prvi test, ki sem ga naredil je ta, da sem mikro programiral tako, da testira, ali je na rx pinu tisto, kar daš na tx pin. (dovolil sem malo zakasnitve) in če to dela, potem grem naprej. tda5051 ima namreč na drugi strani sprejemni del vezan na oddajni, tako da sprejemnik sprejema tudi tisto, kar sam oddaja.
vilko

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fogl
Mojster


Pridružen/-a: Pet Jan 2004 14:46
Prispevkov: 23

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, men je do učeraj še delalo, dones pa ne več...zgleda da sem ga spet skuril Sad

Kater mikrokontroler pa si uporabil (at89cx051 je bolj primeren za to, ker ima za logično 1 že 0.2*Vcc+0,9=1,9V)?
A bi lahko na izhodni pin tda5051a vezal pull-up upor, in potem uporabil avr-ja?

Katero shemo si pa uporabil, s trafotom ali brez?

_________________
lp, klemen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group