Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ali se tudi Vam dogaja to?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 8:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

stursc,

nihče te nima na piki - po moje te muči neki virus. Pritisni Ctr/Alt/Del, da se ti odpre Task manager, klikni na Procesi in preglej, kateri programi ti tečejo.... Pošlji ta spisek na forum, če sam ne veš, kaj bi počel s procesi - katere izbrisat in katere ne.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelim dopolniti Juretov odgovor: z "izbrisati misli "pobiti" in sele potrem dejansko pobrisati, ko je jasno, da je to res vzrok tezav.

Najprej naredi to, kar sem ti predlagal (poskusi prijavo z drugim brskalnikom s svojega racunalnika in potem se iz kaksnega, ki ni v tvoji lasti, ki torej po vsej verjetnosti ne more biti okuzen z istim spyware-om)) in objavi rezultat. Ce bo delovalo eno in/ali drugo, potem si tezavo odkril !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 1:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem poskušal z Explorerjem in zadeva deluje (bolje), z Firefox so pa težave.
Kaj lahko ukrenem saj na drugih forumih te težav ni (sem že napisal v zgornjem postu), le na SE se to pojavlja.


LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 1:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako "bolje" ? Ali deluje ali pa ne deluje. Ce se vedno ne deluje, potem je ocitno problem nekje drugje (spyware/malware/cuden ISP).

Sicer pa preveri nastavitev cookies in pobrisi stare s tega foruma. To naredis pod Tools, Options, Show Cookies.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 23, 2008 7:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Gustav
Takole: V Explorerju ostanem lepo prijavljen, V Firefox-u sem pa sedaj nastavil, da mi po zaprtju programa (Firefoxa) briše "cookies-e" in se ob naslednjem zagonu lahko normalno prijavim, vendar avtomatska prijava ne deluje. Obsatja še kaka druga možnost??
Še enkrat : na drugih forumih (Maxi, Elektron ...) tega pojava ni !

Hvala
LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 23, 2008 10:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

stursc je napisal/a:

Še enkrat : na drugih forumih (Maxi, Elektron ...) tega pojava ni !
LP, stursc


Še enkrat sem preveril nastavitve foruma: omogočeno je, da si tvoj brskalnik zapomni tvoje podatke. Za poskus sem nastavil tako, da se briše avtomatska prijava po 5 dneh - se pravi, če 5 dni ne boš obiskal foruma ti avtomatska prijava po 5 dneh ne bo več delala... Me zanima, kako se bo to odrazilo pri tebi.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2008 6:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najprej bom demantiral zgoraj navedene podatke.
Vse nastavitve, ki sem jih opisal so odveč, slučajno se je pokazalo vredu zato sem tudi napisal, da gre OK. Dvakrat sem se uspešno prijavil potem je bilo pa konec.
Jure - tudi tvoja pomoč ni obrodila - vseeno hvala.
Bom moral na SE-forum z Explorerjem, na ostale pa z Firefox. če že druge rešitve ni.

Hvala za sodelovanje

LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2008 8:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:
Še enkrat sem preveril nastavitve foruma: omogočeno je, da si tvoj brskalnik zapomni tvoje podatke. Za poskus sem nastavil tako, da se briše avtomatska prijava po 5 dneh - se pravi, če 5 dni ne boš obiskal foruma ti avtomatska prijava po 5 dneh ne bo več delala...


Jure, ali lahko to izkljucis oz. prestavis na daljse obdobje ? Nadlezno bo za ostale uporabnike, za enega je pa dovolj samo resetirati njegov login key (IPB to omogoca, mislim da phpBB tudi), kar generira nov cookie.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 26, 2008 6:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:

Bom moral na SE-forum z Explorerjem, na ostale pa z Firefox. če že druge rešitve ni.


Isto je z mano sem tudi že v enem postu to spraševal in odgovor je bil
Citiram:
vse to, kar napisal se meni ne dogaja... ali je možno, da imaš kakšen proces (virus), ki teče v ozadju in ti dela težave?

Jaz ne najdem nič kar bi lahko povzročalo te težave pa tudi ko sem na internetu nimam nič drugega vklopljeno.
Prav res je zanimivo, da se to dogaja na tem forumu na ostalih na katerih sem prijavljen pa ne.
Jezi me pa, da bi moral samo za sem odpirat IE ker se mi nič kaj ne diši ker sem se navadil na Firefox.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 13, 2018 12:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@2018

Po 10-14 dneh mi spet "požre" prijavo.
Ponovna prijava ni problem.
Na drugih forumih ni takih težav.
FF je redno posodobljen.

LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 13, 2018 12:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

stursc je napisal/a:
@2018

Po 10-14 dneh mi spet "požre" prijavo.
Ponovna prijava ni problem.
Na drugih forumih ni takih težav.
FF je redno posodobljen.

LP, stursc


Hoj,

mogoče si pa brisal predpomnilnik brskalnika. Jaz sem ga zaradi določenega razloga brisal in potem sem se moral ponovno prijaviti.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 11, 2018 10:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:

Hoj,

mogoče si pa brisal predpomnilnik brskalnika. Jaz sem ga zaradi določenega razloga brisal in potem sem se moral ponovno prijaviti.

Lp
Jure


Tako, sem bil tiho dokler je bilo OK. Torej, prvič po 13. marcu se je danes zgodilo podobno. Nič nisem brisal ali karkoli delal.
Prijavo mi pobriše samo na tem forumu.
Saj ni panike zato, ampak zakaj ?

LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 12, 2018 8:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

hja, to je pa res čudno... bom angažiral kolega, ki skrbi za naše spletne strani.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MadMax
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Sep 2006 5:36
Prispevkov: 91
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 14, 2018 8:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se prijavljaš na forum iz večih naprav? (tablica, PC, telefon, ...)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 16, 2018 10:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj www skrbnik mi pravi takole:

"Najbolje bi bilo, da pobriše vse piškotke za to domeno: https://support.mozilla.org/en-US/kb/delete-cookies-remove-info-websites-stored"

Upam, da bo pomagalo.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group