Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

rabm en pdf

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mrecar
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2005 10:15
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 10:11 am    Naslov sporočila: rabm en pdf Odgovori s citatom

Ciao folk !!! Na svet-el imajo na voljo download člankov v pdf samo so nekateri zaščiteni z geslom in jih ne mores downloadat ! bi lepo prosu enga da mi dobi RF sprejemnik in oddajnik članek ker ga res nujno rabm pa ni vazno ce je zaklenjen z geslom ga bom pa prepisu !!!! ce bo kdo lohka naj mi kr pod moja sporočila napise !!1

PLZ HELP !!! Rolling Eyes

_________________
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na forumu obstajajo pravila za pisanje postov (slovenščina).

Za nekatere članke potrebuješ uporabniško ime in geslo, ki pa ga dobiš tako, da se prijaviš na spletno revijo SE (seveda dostop velja samo od tiste številke naprej od katere si se prijavil). Cena naročnine na spletno revijo je 2000 SIT za 11 številk (celo leto), kar je zelo poceni. Zraven imaš vključen še brezplačni CD (letnik revij po izbiri).

Glede članka je pa tako. Mogoče ti ga bo kdo poslal, ampak moraš napisat v katerem letniku in številki se ta članek nahaja.

_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
mrecar
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2005 10:15
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 12:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oprostite če sem pisal v slengu !

Sicer je pa to revija letnik 2003, št. 96

_________________
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mrecar
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2005 10:15
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 5:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A res nobeden ne prebira tega foruma ???
Zakaj ni noben tok prijazen da bi polsal tisti pdf ker sem 100% preprican, da bi mi ga lahko !!! Res ga nujno rabim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 5:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mrecar je napisal/a:
A res nobeden ne prebira tega foruma ???
Zakaj ni noben tok prijazen da bi polsal tisti pdf ker sem 100% preprican, da bi mi ga lahko !!! Res ga nujno rabim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Tudi jaz sem 100% prepričan da bi ti lahko poslal želeni dokument, vendar zaradi tvojega načina kako to zahtevaš nimam tega namena. Obrni se s kakšnim finim pismom na administratorja pa ti bo mogoče on ustregel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mrecar
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2005 10:15
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In kako to zahtevam? ze prej sem vas prosil za ta file in ni bilo nobenega odgovora razen NUFAN mi je odgovoril in sem se tudi opravicil zato se se enkrat opravicujem tebi in te lepo prosim ce mi lahko posljes ta file ?
_________________
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 8:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Članek je treba samo poiskati na SE spletni strani. Je odprt za vse! Drugi pa je tukaj. Upam da je to pravo.

Sicer pa se strinjam s tem kar je napisal NUFAN.
Citiram:
Za nekatere članke potrebuješ uporabniško ime in geslo, ki pa ga dobiš tako, da se prijaviš na spletno revijo SE (seveda dostop velja samo od tiste številke naprej od katere si se prijavil). Cena naročnine na spletno revijo je 2000 SIT za 11 številk (celo leto), kar je zelo poceni. Zraven imaš vključen še brezplačni CD (letnik revij po izbiri).
Par piv manj pa imaš marsikaj koristnega.
Pozdrav!
Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mrecar
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2005 10:15
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 9:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala ti za pomoč ampak sem ta pdf ze nasel ! Rabil bi pa clanek RF oddajnik in sprejemnik ki pa je zascticen z geslom !!! Zato bi se enkrat prosil ce mi lahko kdo poslje ta clanek !
_________________
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 9:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O RF oddajnikih in sprejemnikih je bilo govora tudi na Maxi forumu. Uporabi iskanje.
_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
mrecar
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2005 10:15
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 10:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zakaj nocete razamet da rabim samo clanek RF oddajnik in sprejemnik tam je vse kar rabim ker imam tocno ta izdelek narejen ce ga je tok tezko poslati po mailu pa ne vem kaj naj naredim ?? hocete placilo ?? Od tolkih ljudi ni 1ga ki mu nebi bilo odvec 10min casa da mi poslje ta file 100k velik !! LEPO VAS PROSIM DA MI NEKDO TO STVAR POSLJE KER SAMO TO RABIM !!!
_________________
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 08, 2005 6:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rekel si da imaš ta izdelek že narejen doma. Čemu torej ti bo potem ta članek?
_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 08, 2005 8:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mrecar je napisal/a:
zakaj nocete razamet da rabim samo clanek RF oddajnik in sprejemnik tam je vse kar rabim ker imam tocno ta izdelek narejen ce ga je tok tezko poslati po mailu pa ne vem kaj naj naredim ?? hocete placilo ?? Od tolkih ljudi ni 1ga ki mu nebi bilo odvec 10min casa da mi poslje ta file 100k velik !! LEPO VAS PROSIM DA MI NEKDO TO STVAR POSLJE KER SAMO TO RABIM !!!


Najprej nekaj o slovenščini in kričanju!

Prosim, da ne pišeš v slengu - nimam časa vsakogar opozarjat nato, se bo pa zgodilo kar naenkrat, da bom brez opozoril brisal tvoje prispevke. Podobno velja za kričanje.

Kar se tiče članka - lahko naročiš posamezni izvod revije. Povej, katero revijo potrebuješ (navedi številko revije).

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group