Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Brezplačni Microchip seminar
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 04, 2005 1:04 pm    Naslov sporočila: Brezplačni Microchip seminar Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem!

V najnovejši reviji Svet elektronike, ki je izšla danes, si lahko ogledate razpis za brezplačni Microchip seminar.

Povezava na prijavo se nahaja tukaj:

https://secure.microchip.com/seminars/Intro/EuroDetails.aspx

Predlagam, da pohitite s prijavo!

Se vidimo na seminarju!

Lep pozdrav!
Jure


Nazadnje urejal/a Jure Tor Jun 14, 2005 12:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 05, 2005 7:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure, je kaka informacija, če bo seminar v slovenskem jeziku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 6:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo,

seminar poteka v angleškem jeziku - ampak tudi osnovna literatura je v istem jeziku, razen naše knjige...

Lep pozdrav!
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 7:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Več o seminarju lahko preberete na IR-electronic Ker tukaj ne gre pripenjat sem pdf pripel še na maxi-ju.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smartgsm
Mojster


Pridružen/-a: Čet Apr 2004 18:28
Prispevkov: 37

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 8:02 am    Naslov sporočila: Nivo teh seminarjev? Odgovori s citatom

Zanima me kaksen je nivo teh seminarjev ?

lp
Greg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 8:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Več o seminarju lahko preberete na IR-electronic Ker tukaj ne gre pripenjat sem pdf pripel še na maxi-ju.

lp
Silvo


Silvo, seveda lahko pripenjaš na našem forumu! Vendar lahko pripneš samo PDF datoteke.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 8:34 am    Naslov sporočila: Re: Nivo teh seminarjev? Odgovori s citatom

smartgsm je napisal/a:
Zanima me kaksen je nivo teh seminarjev ?

lp
Greg


Greg,

nivo dopoldanskih seminarjev je začetniški, popoldanskih pa napredni.

Vsaj tako piše v oglasu v reviji.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 9:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Silvo, seveda lahko pripenjaš na našem forumu! Vendar lahko pripneš samo PDF datoteke.


Kje Confused ... ni vnosnega polja za pripenjat .. Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 11:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lako snameš tudi TU
Posebej bi opozoril na datoteko-x14architecture.zip- kjer boste dobili dobro razlago same arhitekture, res v angleščini, ampak kar simpatično , predvsem za začetnike.
Ali pa TU
Samo datoteko pa res ne gre enostavno pripeti na forum?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 11:30 am    Naslov sporočila: Re: Nivo teh seminarjev? Odgovori s citatom

smartgsm je napisal/a:
Zanima me kaksen je nivo teh seminarjev ?


Po moji presoji gre bolj za predstavitev microchipovih proizvodov. Tisti, ki programirate veste, da je za razumevanje zgolj osnov potrebno vsaj teden ali dva aktivnega dela.
Upam, da se bo dalo kupit tudi kako razvojno orodje Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2005 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:


Kje Confused ... ni vnosnega polja za pripenjat .. Sad


Ups... čas me včasih prehiteva... vmes je admin naložil novo verzijo foruma, ki na dan nalaganja nove verzije še ni imela attach mod-a narejenega.

Kakor sem videl je zdaj narejen in upam, da v kratkem bo tudi to urejeno tudi na našem forumu.

Hvala za opozorilo in Lp!
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2005 8:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem!

Še nekaj dni je do seminarja. Tisti, ki se še niste prijavili - zdaj je še (morda) čas, v kolikor niso vsa mesta zasedena.

Lep pozdrav!
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 07, 2005 1:49 am    Naslov sporočila: Zlomek! Odgovori s citatom

Zlomek! Pa ravno v maju, ko me ni v Ljubljani!
Vilko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 30, 2005 3:12 am    Naslov sporočila: Tukaj manjka epilog! Odgovori s citatom

Tukaj manjka epilog!
Hvalezen bi bil udelezencem, da bi tukaj napisali, kaj sem zamudil, ker nisem mogel na seminar, kako so bili zdovoljni s seminarjem in kaj vse so na seminarju pridobili.
Se priporocam!
Vilko

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 30, 2005 7:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vilko,

namenoma sem čakal, da bi se kdo od udeležencev oglasil, bom pa jaz pokomentiral situacijo.

Moram reči, da sem bil razočaran, saj o praktičnem delu in programiranju ni bilo duha in sluha.

Drugače je bila prezentacija dobra, le da smo vsi pričakovali programiranje...

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group