Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

KJE KUPITI UAF2115????

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Hondi
Novinec


Pridružen/-a: Čet Feb 2005 14:27
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 03, 2005 2:31 pm    Naslov sporočila: KJE KUPITI UAF2115???? Odgovori s citatom

Iščem čip UAF2115, originalni je ITTjev.Uporablja se v avtomobilskih števcih, pdf o čipu pa tukaj:
http://users.esc.net.au/~cobra30/images/R31/uaf2115.pdf

HTE, IC elektronika in TSP nimajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 03, 2005 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje bi čip lahko nabavil ti ne vem povedati.
Sem pa sam imel opraviti z njim pred kratkim v enem števcu od BMW.
Pri tem števcu ni deloval indikator temperature in KM števec
Notri na vezju sta dva akomulatorja Ni-CD iz katerih je stekla tekočina in je razjedlo nekaj povezav na tiv. te sem premestiv z žičkami in potem je ostalo delovalo vse razen KM števca .
Po kar nekaj mučenja sem dobil dataset od omenjenega čipa in potem poizkusil na mizi števec priključiti po shemi in je delovalo.
No že prej sem mislil ,da je zanič omenjeni čip in sem tudi iskal kje bi ga imeli a brez uspeha .
No na koncu sem tudi s pomočjo sheme ugotovil. da je bila samo prekinjena žica na vtikaču senzorja ,ki daje impulze na diferencjalu.

No če ga potrebuješ za kaj drugega ga mogoče dobiš v kakem števc pri kakem odsluženem avt na kakšnem avto odpadu ali kakem avtomehaniku .

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hondi
Novinec


Pridružen/-a: Čet Feb 2005 14:27
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 04, 2005 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala za info!
hec je v tem da imam skoraj identičen števec, vendar gre 99% za okvaro omenjenega čipa, saj že ob samem napajanju števec "zabije" na max....

po datasheetu sem pregledal krmiljenje in je zadeva STALNO na masi(izhod) čipa tako da gre cagar na max......

si bom pomagal z drugim števcem...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group