Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kdo sploh kupuje v conradu?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MarE
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Nov 2004 23:38
Prispevkov: 177

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 10:03 am    Naslov sporočila: Kdo sploh kupuje v conradu? Odgovori s citatom

Zanima me, kdo je tako neumen, da se pusti tako nategovati? Konkreten primer:

http://www.conrad.si/product.asp?product_id=811808&catalog_name=Conrad&category_name=001899_Guid223B9E3F756BEAC8E10000000A010233&variant_id=&MSCSProfile=
Spajkalna postaja Weller WS 51 -set
Kat.št.: 811808
cena: 73.990,00 SIT



cenik HTE:
WELLER WS 51 SPAJKALNA POSTAJA
Regular price: 53.502,00 SIT
Price on web: 51.896,94 SIT
You save: 1.605,06 SIT (3%)

???

Seveda so vse stvari dražje, od najmanjše komponente naprej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 10:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz še vedno kupujem a v Grazu. Tam imaš vsaj kaj videt. Trgovina je po moji presoji vsaj 30x večja od tiste v BTC ju. Za površen ogled rabiš vsaj 1h.

Cena za omenjeno postajo zgoraj je:

Preis ab 213,70 EUR
(inkl. 20% MwSt.)
entspricht Netto 187,46 EUR

To je skoraj enaka cena spletni prodajalni HTE


Srečno 2005

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če bi Conrad (ne E-trading) imel trgovino v LJ, ampak res veliko trgovino, s cenami kot so v Conradu v Avstriji ali Nemčiji, potem bi tam marsikdo kupoval ... če ne kar vsi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
egomez
Mojster


Pridružen/-a: Pon Apr 2004 0:50
Prispevkov: 44

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 8:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mah, sploh mi ni jasno, kako lahko tista trgovina v BTC-ju preživi. Zgleda, da že nategnejo dovolj ljudi. Sicer sem pa tudi sam kupil tam par stvari, ker nisem dobil drugje in sem rabil oz. se mi ni dalo čakat in brskat vsepovsot.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mi3ha
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 15:13
Prispevkov: 51
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2005 3:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo na račun začetnikov v elektroniki, ki žal poznajo samo to trgovino. Moram pa pohvaliti njihovo stran in pa knjigo oz. katalog.V Nemčiji sem bi v Conradu in tudi tam je porano tako kot tu cene pa so 20% manj kot tu. A tam je vse 20% ceneje kar se tice akustike pcjev itd.
_________________
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gost






PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2005 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Vidim da mate debato o postajah na vroči luft poglejte na tj strani http://www.desatech.de/ kjer so postaje že od 110 evrov naprej poštnina pa pride za slovenijo 21 evrov.
Jaz mislim da je to dober in ugoden nakup zanima me če ma kdo od vas izkušnje z temi postajami in kaj mislite o ceni in kvaliteti.

LP
Andrej
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group