Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Forum Sveta elektronike in priponke (attached files)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 8:16 am    Naslov sporočila: Forum Sveta elektronike in priponke (attached files) Odgovori s citatom

Pozdravljeni?
Mislim, da še ni nihče uporabil možnosti pripenjanja priponke k sporočilu v forumu. Jaz sem tokrat želel dodati prispevek k neki temi s shemo, v word dokumentu, pa nisem uspel.
Postopek:
kliknil sem na 'Browse' in poizkal na disku dokument, ko se je pojavil v polju Filename sem kliknil na Add Attachment, a nič se ni zgodilo.
Isti dokument sem dodal k temu sporočilu.
Sprašujem, ker ne vem, ali je na mojem PC kaj tako nastavljeno, da ne morem pripenjati dodotek forumu, ali pa je z strežnikom za forum kaj narobe. Prosim naj še kdo poizkusi.
Pozdrav
Vilko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 12:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vilko

ko sem jaz poizkusil pripeti PDF, sem dobil obvestilo, da PDF ni dovoljen, medtem, ko zip lahko prilozim...

LP
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 12:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem hotel pripeti 25kB velik .doc dokument
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem ga zipal in poskušam ga pripeti kot zip,
ja izgleda da so samo zip file-i dovoljeni!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se bo moral administrator malo potruditi , da to izpelje (ta isti problem smo imeli tudi pri nas ) res škoda , da nas to ovira pri prijetnem "klepetu"
L.P. iskra

Shocked Shocked Shocked A to pa dela , no to sicer ni tista shema , ki sem jo mislil pripeti , pa naj bo za začetek Confused Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group