Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

programator za CC1010SK

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fogl
Mojster


Pridružen/-a: Pet Jan 2004 14:46
Prispevkov: 23

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 2:49 pm    Naslov sporočila: programator za CC1010SK Odgovori s citatom

Iščem programator za CC1010SK Ver.1.1. VF transiver + 8051 mikrokontroler
_________________
lp, klemen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ivan
Gost





PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 6:38 pm    Naslov sporočila: tudi mene zanima Odgovori s citatom

tudi mene zanima ta CC1010SK VF transiver + 8051 mikrokontroler; ali v uredništvu revije morda kaj razmišljajo o kakšni aplikaciji o tem VF oddajniku, ker je stvar zelo interesantna.
Nazaj na vrh
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 02, 2004 2:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem,

na spletni strani:

Go to CC1010 In-Circuit Flash Programmer: http://www.chipcon.com/files/CC1010_incircuit_FLASH_programmer_1_3.zip


se nahaja vse, kar jaz vem glede CC1010. Mimogrede, CC1010 lahko tudi kupite v naši Virtualni trgovini.

LP
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group