Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

pretiho delovanje
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 7:19 pm    Naslov sporočila: pretiho delovanje Odgovori s citatom

hy
ženkrat sem že izdelal ojačevalnik ki ima notri 2x tda 7294 t.i dmos 170w ki še sedaj zelo dobro deluje.čez počitnice sem se pa odločil da bom pa naredil 2x170w brutus ki sem ga ravno nekaj časa nazaj dokončal a deluje prepotiho.Ne vem pa kaj bi bilo za to krivo???prosim za pomoč
lp

_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 7:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uporabljam pa transformator 2x27V 500VA tako kot je bilo priporočeno!!!
_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2004 6:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

hm, ko sem ga jaz preizkušal, je grmel...

Morda si zamenjal upora R2/R3 oziroma R8/R10, te upori določajo ojačenje.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2004 2:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hy
ne nism sm že pogledou.ali bi bilo možno da so krivi kaj kondenzatorji v napajalniku da se zard tega sliši slabo pa še slabi basi so se sliši brum???


Leonit!

Naslednjič bo tako napisano sporočilo brez opozorila letelo v smeti!

Jure

_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2004 6:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hy
danes sem sprobal namesto brutus vezje dmos 170w ki pa je na istem napajanju deloval brezhibno tako, da mora biti nekaj narobe z vezjem brutus.kaj bi bilo lahko zanič na tem vezju???sam predvidevam da je nekaj narobe s tda-ji Rolling Eyes

_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 13, 2004 10:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hy

ja se opravičujem bom drugič bolj pazu Embarassed .
Aja imam pa vprašanje če je možno da bi vam v SE poslal svoje vezje:idea: ??ker sam ne najdem napake Crying or Very sad

_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2004 6:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Leonit,

poslji vezje k nam na naslov:

AX elektronika d.o.o.
Pot heroja Trtnika 45
1261 Ljubljana

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2004 9:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hy

A je možno tudi da bi prinesel osebno samo me zanima katere dneve ste doseglivi in od katere do katere ure??? Idea

_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 6:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

prinesi - to je še bolje!

Mi smo tukaj od 8h do 15:30, vsak delavnik, prej pokliči v uredništvo, da se dogovorimo. Zdajle pred sejmom je pri nas panika in jumbus...

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SamoCeh
Novinec


Pridružen/-a: Tor Sep 2004 22:10
Prispevkov: 3
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 7:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Toda ali ni sejem samo še danes?

LP Wink

Popravljeno


Nazadnje urejal/a SamoCeh Sre Sep 15, 2004 8:44 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 8:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo,

pazi pri slovenščini - na tem forumu želimo imeti lepo slovenščino!

Sejem v Celju je samo še danes, ampak v mislih sem imel sejem elektronike v Lj., ki bo od 5. do 8. oktobra... Mi tam razstavljamo in se moramo pripraviti!

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SamoCeh
Novinec


Pridružen/-a: Tor Sep 2004 22:10
Prispevkov: 3
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 8:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj res? Nikjer ni nobenih reklam. No vsekakor se bom oglasil.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 16, 2004 8:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo,

no, ena reklama je v reviji Svet elektronike... Confused

Res je malo reklam, po moje zato, ker čakajo 1 teden pred sejmom in bo takrat več reklam.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
d_leonit
Mojster


Pridružen/-a: Sob Jul 2004 17:41
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2004 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hy

ugotovil sem kaj je bilo narobe za pretiho delovanje 12 uporov ki bi morali biti 22k ohmski ste mi po pomoti napačne poslali 2,2k ohmske ne vem pa kako da nisem opazil Embarassed Drugače pa ni krize sem jih pa že zamenal in dela super basi so taki kot še nikoli Very Happy

_________________
ZA TEHNIKO ŽIVIMO!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2004 7:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Leonit,

uf uf, se oproščam za napako... Embarassed izgleda, da je sodelavec bil nepazljiv pri sestavljanju...

No glavno je, da zdaj dela!

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group