Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Uvodnik Svet elektronike št. 281

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2020 2:20 pm    Naslov sporočila: Uvodnik Svet elektronike št. 281 Odgovori s citatom

Nov začetek!

Drage bralke in bralci, ponavadi se z novim letom dogodijo tudi spremembe – upam, da na bolje. Marsikdo je z novim leto prenehal kaditi, piti in še bi se našla kakšna “razvada”, ki nas tekom leta muči in jo z novim letom želimo odpraviti. Če smo dovolj vztrajni in imamo trdno voljo, nam bo sprememba uspela in prav je tako, da ves čas rastemo – in to na več področjih.

Ste si tudi na področju elektronike zadali kakšen takšen cilj – recimo, da bi se naučili nekaj novega, nekaj, česar se zaradi določenega razloga niste lotili do sedaj?

Novo leto je gotovo primeren trenutek – primeren dodatni impulz, ki nas utegne spraviti v pogon. Ko enkrat pričnemo s čemerkoli – risanjem, reševanjem križank, športom ali nemara tudi s programiranjem - ko torej enkrat pričnemo, potem bomo samo napredovali. In presenečeni bi bili, kako velik napredek se naredi zgolj v zgolj nekaj mesecih, kaj šele v enem letu.

Sam vam lahko povem svojo izkušnjo, ko sem iz popolnega neznanja italijanščine v nekaj letih prišel do stopnje, da se znam sporazumevati v, pred leti, meni popolnoma tujem jeziku.

Podobno je z vsemi rečmi, ki se jih lotimo in upam, da se boste v letu, ki je pred nami lotili nečesa, kar je povezano z elektroniko, programiranjem, avtomatizacijo ali mehatroniko. Torej z vsebinami, ki jih najdete v reviji Svet elektronike.

Vi poskrbite za odločitev v sebi, mi pa bomo skrbeli za kvalitetno vsebino iz naštetih področij. In ko se bomo srečali – recimo na sejmu IFAM 2021, bomo lahko s ponosom pogledali nazaj na prehojeno pot, sem prepričan.

Prepričan sem pa tudi, da že tokratna številka ponuja zanimive vsebine za vse, ki vas zanimajo omenjena področja elektronike, programiranja, avtomatizacije in mehatronike. Mehatroniki boste v tokratni številki našli članek o zanimivem robotu, ki se ga lahko krmili preko spleta, programerji in elektroniki boste našli kar nekaj člankov, ki so povezani s programiranjem in elektroniko. In tudi tisti, ki ste bolj doma v avtomatizaciji, boste našli vsebino zase, saj smo se udeležili strokovnega srečanja ASM’19 v Ljubljani.

Skratka zanimive vsebine za vse je dovolj, potrebno se je samo odločiti in z novim letom zajadrati v nove vode. Naj vam pri tem pomaga tudi revija Svet elektronike!

Lep pozdrav!
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group