Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Iščem programerja za xmega 4AU ali drug ustrezen uProc

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Tone57
Novinec


Pridružen/-a: Pon Nov 2013 9:00
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 25, 2013 10:36 am    Naslov sporočila: Iščem programerja za xmega 4AU ali drug ustrezen uProc Odgovori s citatom

Pozdravljeni
Oglašam se prvič in to z resno temo.
Iščem dobrega programerja za xmega, ki obvlada procesiranje signalov. V prvi fazi bi rad, preveril ustreznost tega krmilnika za eno zelo specialno aplikacijo, za katero je xmegina vhodna stopnja in sam ADC kot nalašč. Imeti mora namreč switching capacitor preamp, 12 bitov in vsaj 1MS/s. Od obdelave je kritičen precizen (24 ali 32 bitni FFT (FHT) na 32 semplov dolgem signalu, ki lahko traja tudi nekaj 10ms. Treba je tudi generirati signal s pomočjo 1MS/s DACa.
V drugi fazi bo treba sprogramirati celo aplikacijo, ki ni komplexna.
Gre za potencialni profi izdelek, za katerega že imam zanimanje iz Nemčije in rabim hiter odziv. Prototip aplikacije dela na profi DAQ kartici na PC-ju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tone57
Novinec


Pridružen/-a: Pon Nov 2013 9:00
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 25, 2013 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Enako temo z enakim naslovom sem objavil tudi na forumu elektronik.si http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=37711&highlight=&sid=2638e3b40020036081321d07fcf9a665
Upam, da tole ne bo razumljeno kot reklama za drug forum. Zdi se mi edino fer, da to pripišem. Ko sem objavljal tole temo tega še nisem vedel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tone57
Novinec


Pridružen/-a: Pon Nov 2013 9:00
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2013 1:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na elektronik.si mi je nekdo pisal, a ne morem do ZS, saj so me blokirali. Morda slučajno zaide sem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Maj 2006 22:34
Prispevkov: 142
Kraj: Divača

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2013 1:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tone57, zavedati se moraš, da smo nekateri aktivni v pozitivnem smislu na več forumih. Prav je tudi, da veš, da smetenje forma ne sodi med kulturo, ki bi bila pozitivno sprejeta.
_________________
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group