Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Težave z RFM12B

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sniper
Novinec


Pridružen/-a: Sob Sep 2010 9:06
Prispevkov: 2
Kraj: Izlake

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 6:04 pm    Naslov sporočila: Težave z RFM12B Odgovori s citatom

Zdravo!

Že nakaj ur sem presedel za moduli in poskušal ugotoviti zakaj ne delujejo. Prvič ko posnamem progrem na uP se ob pritisku na tipko prižge led dioda in ob spustu ugasne. Ko pa vzamem napajanje pa ga ponovno priklopim pa se mi led dioda ki je za signalizacijo samo prižge in ne ugasne. Delam z AtMega8 procesorjem , ki je trenutno na testni plošči. V programu iz strani Svet elektronike sem program prilagodil za moj procesor. Poizkušal sem z internim 8MHz oscilatorjem ter zunanjim 10MHz oscilatorjem.

Kje bi lahko bila napaka?
Ali ima kdo program Za M8 procesor in bi ga lahko objavil oz. poslal?

LP Nino
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
RudiP
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Jul 2008 8:39
Prispevkov: 128
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2012 6:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Omenjeni moduli delajo brez problemov. Lahko bi ti pomagali a imamo premalo podatkov. Pripni električno shemo in program, pa ti bomo lahko svetovali.
_________________
Lep pozdrav !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group