Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ponudba za sodelovanje

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Industrijska avtomatizacija
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
puhek
Novinec


Pridružen/-a: Ned Jul 2008 21:12
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 14, 2008 7:11 am    Naslov sporočila: ponudba za sodelovanje Odgovori s citatom

Spoštovani Elektroniki;
Sem strojnik po izobrazbi in duši. Malo za dušo vendar z upanjem na morebiten komercialen uspeh sem se samostojno lotil razvijati napravico za pakiranje, ki bi združila nekaj operacij, ki se sedaj opravljajo ločeno. Pri napravici bi želel premikati navojno vreteno in s pomočjo gumijastih valjev transportirati vhodni material v obliki traku. Za ti dve nalogi sem si zamislil uporabo bipolarnih koračnih motorjev iskra mehanizmi KMP 55T.
Osnovno krmiljenje bi izvedel s pomočji Siemensovega ali Mitsubishijevega PLCja z upravljanjem preko dodatnega touch screena.
Prosil bi vas, da mi proti plačilu izdelate krmilnik za koračne motorje s katerim bi poslal pulse train iz plcja na moja dva koračna motorja.
Lotil bi se sam, vendar se na ta račun lahko odpovem še tistim nekaj dnevom dopusta, vem pa, da je to vam šala mala!
Sklenil sem poprositi za pomoč na forumih.
Če je med vami kakšen interesent prosim za ponudbe!
Pa še vprašanje. Ali obstaja kašna spletna trgovina z razlicnimi elektro motorji, približno tako kot imamo šravfarji naprimer Maedler ali Misumi za strojne dele.
Peter
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 15, 2008 3:47 pm    Naslov sporočila: Kot Odgovori s citatom

Kot razumem, si razočaran nad odzivom forumašev foruma maxi, pa si isti poziv obesil še na ta forum.
Hja, v principu imaš prav, a konkretno je tako, da je večina elektronkov-forumašev istih na obeh forumih, in tako bo tudi odziv več ali manj brez uspeha, če tam ni bil poziv uspešen.
Obžalujem, sam bi ti rad pomagal, a tega kar potrebuješ, ne znam.

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gepro
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Nov 2005 12:04
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In kakšni so podatki za ta koračni motor? Lahko izdelam driver za 3A dvofazni koračni motor. Le malo več bi moral vedeti o samem pogonu. Zakaj pa ne vzameš kar 3f reduktor in frekvenčnik?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lelo2a
Novinec


Pridružen/-a: Pet Mar 2013 10:10
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 22, 2013 10:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
Kupil sem rezkalni stroj kunzman, starejši, predelovan v CNC.
Rabim nekog iz notranjske ( Cerknica ) da mi ga požene v pogon, ter da mi izdela program za neke dele ki so mi potrebni v moji proizvodnji in bi jih rad sam izdeloval. Seveda uz plačilo.
Bil bi hvaležen če se kdo na to spozna.
lahko me pokličete na tel. 041 513 116 ali pošljete sporočilo na info@lejmer.si

_________________
lelo2a
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Industrijska avtomatizacija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group