Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

MINI OJAČEVALNIK

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zgavec.tim
Novinec


Pridružen/-a: Sob Nov 2011 11:08
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 1:19 pm    Naslov sporočila: MINI OJAČEVALNIK Odgovori s citatom

Živjo, zanima me, kje se da dobiti naprimer kosovnico ali še kakšen podatek več o izgradnji mini ojačevalnika, na katerega se lahko priklopi kitaro, mikrofon in linijski vhod, ki je bil objavljen v številki 187 SE Junija 2011 pod samogradnjami?

Prav tako me zanima, kje se da naročiti vse elemente in ohišje, saj je v članku omenjeno, da ga bomo lahko naročili na prodajnem servisu SE.

Še eno vprašanje: Ali se je kdo že lotil tega projekta in kako kvalitetno ojačevalnik deluje?


Hvala za odgovore in LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan_SE
Mojster


Pridružen/-a: Pon Feb 2008 13:01
Prispevkov: 24
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2011 3:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Vsa morebitna dodatna vprašanja v zvezi s člankom Mini ojačevalnik lahko naslovite direktno na moj poštni naslov: bojan@svet-el.si
Ojačevalnik sem izdelal tudi praktično in lepo deluje, ni pa tako glasen, da bi ga lahko uporabili v kakšnem garažnem bandu!

Odločili smo se, da za Mini ojačevalec bralcem ponudimo rezkana TIV in ohišje z izrezkanimi luknjami in napisi.

LP, Bojan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group