Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

rfid 125khz in em4095

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bolanca
Novinec


Pridružen/-a: Pon Jun 2008 8:16
Prispevkov: 5

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 4:29 pm    Naslov sporočila: rfid 125khz in em4095 Odgovori s citatom

zdravo

v firmi imamo registracijo časa s pomočjo rfid kartic (na 125khz).
glede na nadaljni razvoj internih aplikacij, imam v mislih možnost avtentikacije preko rfid kartic.

glede na kit komplet, ki ga ponuja SE, me zanima ali ima kdo sestavljen ta komplet, ker bi rad najpreje stestiral delovanje čitalca in obstoječih kartic, ter kakšno vrednost vrne čitalec ob branju, da bi lahko potem preko baze avtenticiral uporabnika.

če ima kdo sestavljen komplet in voljo mi pomagati, naj mi prosim javi.


hvala in lep pozdrav
mario
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
RudiP
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Jul 2008 8:39
Prispevkov: 128
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 6:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvo moraš vedet kakšen tip kartic imate v uporabi v firmi. Obstaja več različnih standardov komunikacije in zapisov na RFID medije. Na podlagi kartic pa lahko nato razvijaš zadevo naprej. Ni nujno, da ti bo orodje SE lahko pomagalo pri nadgradnji sistema. Je pa smiselno kupiti tak komplet v raziskovalne namene, da dobiš občutek kako RFID dela.
_________________
Lep pozdrav !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bolanca
Novinec


Pridružen/-a: Pon Jun 2008 8:16
Prispevkov: 5

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2011 9:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kartice so 125KHz INDALA, kolker sem pa lahko izvedel od prodajalca, da je tip pa HID PROX
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group