Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

DIgitalni Termometer

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dyspey
Začetnik


Pridružen/-a: Ned Nov 2010 15:12
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2010 7:16 pm    Naslov sporočila: DIgitalni Termometer Odgovori s citatom

Ali je že morda kdo programiral z programom Flowcode. Potreboval bi pomoč pri programiranju v Flowcodu. Imam PIC16F877A ter senzor DS1820. Temperaturo mora prikazati na LCD displaju. Uporabljam One Wire povezavo. Vezje imam že sestavljeno samo še program potrebujem ampak mi nikakor ne uspe sprogramirati,da bi mi prikazovalo temperaturo. Vsakršna pomoč bi mi prav prišla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galex4
Novinec


Pridružen/-a: Čet Jan 2009 10:39
Prispevkov: 5

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 16, 2011 11:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S katerim jezikom pa se programira v Flowcode?

Prvič slišim za ta program in ga niti ne poznam, jaz sicer uporabljam mikrobasic in sem zaenkrat zadovoljen

program za ds1820 pa imam tudi že spisan oz, obstaja example, sem pred kratkim naredil na lcd pa deluje brezhibno,

trenutno pa delam še enga le prikaz je na 7 segmentni display
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group