Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje kupit tak nosilec za klimatsko napravo?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
UFOking
Mojster


Pridružen/-a: Pet Mar 2006 13:43
Prispevkov: 47
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2009 11:31 pm    Naslov sporočila: Kje kupit tak nosilec za klimatsko napravo? Odgovori s citatom

Zdravo!

Mene pa zanima, kje bi lahko dobil nosilec s prečko na katero se zatakneta 2 L-profila, za zunanjo enoto klimatske naprave. Po možnosti v Mariboru. Iskal sem že marsikje, pa nikjer niso imeli.




Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
darko
Mojster


Pridružen/-a: Sob Okt 2005 18:43
Prispevkov: 32
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2009 7:52 pm    Naslov sporočila: kje kupiti tak nosilec... Odgovori s citatom

Če ga ne boš našel v trgovini, obstaja nešteto podobnih profilov npr. v OBIju, Merkurju, ... z malo spretnosti si boš naredil nosilec po svojih merah, verjetno za manj cvenka, kot bi plačal originalnega

Pa veliko uspeha ti želim!
LP Darko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
UFOking
Mojster


Pridružen/-a: Pet Mar 2006 13:43
Prispevkov: 47
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2009 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za nasvet.
No, ko sem iskal tak nosilec, sem videl, da imajo vsi ti nosilci zarezo za tak prečen profil, samo so zareze različne. Bom malo pogledal po trgovinah.
Hvala še enkrat!

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group