Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

MiniPin - LCD z osvetlitvijo KIT

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
blaz.zupanc@gmail.com
Novinec


Pridružen/-a: Tor Nov 2008 9:10
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2008 10:51 pm    Naslov sporočila: MiniPin - LCD z osvetlitvijo KIT Odgovori s citatom

Živijo,

imam KIT minipin + LCD modul 5ELU0076, prispajkal sem vse vendar ne vem kako naj sklenem JMP3 in JMP2 na tiskanini od LCD-ja. Za začetek sem pustil odprto, tudi JMP1. Priklopil sem na minipin testno ploščo na konektor K5 in pognal program iz tečaja. Zgodilo se je to da mi je skurilo varovalko na Proggy-ju. Ne vem kaj je narobe, v PDF-ju od LCD-kit nič ne omenja teh dveh JMP2 in JMP3. Flat kabel sem priključil tako da je jeziček na vrhu, lahko da sem ga narobe ?

Za minipin testno ploščo pa me zanima zunanje napajanje, ali mora biti izmenično in ali je stikalo OK na 3.3v za ATMEGA8515, ali to vpliva kaj na Proggy-ja ki daje napetost iz USB-ja.


Prilagam tudi slike LCD-ja.

Lep pozdrav Blaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 21, 2008 1:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pokliči v uredništvo, Samo Gregorčič ti bo razložil.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group