Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova domača stran: www.rodic.si

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2008 8:53 pm    Naslov sporočila: Nova domača stran: www.rodic.si Odgovori s citatom

Prav lepo pozdravljeni.
Z veseljem vas obveščam o dveh veselih stvareh.
1. Manj pomembna je ta, da sem po nasilnem odvzemu stare domene končno znova vzpostavil server z novo domeno http://www.rodic.si , kjer lahko najdete nekaj mojih produktov. Večina jih rabi zelo dolgo časa, da najde pot na internet, ker večino prostega časa porabim za razvoj programa za pametno hišo (interaktivna hiša, pametni dom, smart house, home automation itd.). Sicer bo večina uporabnikov videla le nekaj aktivnih dogodkov (npr. telefon), bom pa v prihodnjosti v zvezi s tem napisal več, predvsem kakšna je elektronika, software, server (Phenom, raid, mysql, php)...
2. Najpomembnejša stvar pa je ta, da sem dobil hčerko Živo, katere homepage in slike si lahko pogledate na naši domači strani.

Skratka hitro na: http://www.rodic.si/

lp
Rok Rodič

_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 02, 2008 6:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Confused Si še vejico po pomoti vkomponiral v naslov , pa so težave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 02, 2008 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Crying or Very sad Pri meni se tale stran odpira več kot pet minut, potem pa moram klikniti na slovenščino, pa nadaljnih pet minut.....
Ne Hvala! Videl nisem nič ker sem izgubil potrpljenje.
Koda:
Dobrodošli 83-131-81-196.adsl.net.t-com.hr, . Vaš brskalnik je Internet Explorer 7.0. Vaš operacijski sistem je Windows.

_________________
Real Radios Glow in the Dark!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 02, 2008 11:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Crying or Very sad Pri meni se tale stran odpira več kot pet minut, potem pa moram klikniti na slovenščino, pa nadaljnih pet minut.....
Ne Hvala! Videl nisem nič ker sem izgubil potrpljenje.
Koda:
Dobrodošli 83-131-81-196.adsl.net.t-com.hr, . Vaš brskalnik je Internet Explorer 7.0. Vaš operacijski sistem je Windows.


Enako - z razliko, da niti nisem prišel tako daleč kot Branko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 02, 2008 12:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Enako - z razliko, da niti nisem prišel tako daleč kot Branko.
Tu se vidi razlika v letih (beri: radovednosti) in brskalniku.
Wink

_________________
Real Radios Glow in the Dark!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 02, 2008 2:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Enako - z razliko, da niti nisem prišel tako daleč kot Branko.
Tu se vidi razlika v letih (beri: radovednosti) in brskalniku.
Wink


He, he nisem čakal. Kak operacijski sistem, ter kateri brskalnik uporabljam itak vem. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 02, 2008 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
He, he nisem čakal. Kak operacijski sistem, ter kateri brskalnik uporabljam itak vem. Wink

Jaz pa sedaj vem, vendar si s tem ne znam nič pomagati. Do druge vsebine pa tako nisem prišel. Mislim da ima stran tako velik promet, da je server pokleknil. Škoda...

_________________
Real Radios Glow in the Dark!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 03, 2008 8:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj.
Najlepša vam hvala vsem!!! Jaz s svojega računalnika nisem tega opazil. Sem nalagal sliko preko anonymizerja in ta je na nevem kak način lahko hitro nalagal slike. So mi pa vaši posti dali vedeti, da je nekaj narobe in sem ugorovil, da je router zanic, sedaj sem nanj naložil linux in zadeva baje sedaj deluje.
Prosil bom pa še naslednje: če slučajno kdo ne bo videl menuja na vrhu strani, naj mi to prosim raportira...

Hvala vam vsem še enkrat!!!

lp
Rok Rodič

_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 03, 2008 8:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živa slika se ni obnovila od 13/10/2006.
Pa še marsikaj ne dela.
Pozdrav, Branko

Rok Rodič na Skype: Rok Rodič

_________________
Real Radios Glow in the Dark!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group