Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Risanje velikih PCB-jev.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mtome
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 14:29
Prispevkov: 168
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 06, 2008 8:56 pm    Naslov sporočila: Risanje velikih PCB-jev. Odgovori s citatom

Pozdrav!
V Eagli sem začel risati en malo bol resen projekt, ki ima okoli 250 povezav, v glavnem SMD in 2 IC-ja v TQFP ohišju. Pogruntalm sem že, da bo tiskanina 2 stranska. Cool Zanima pa me, če ima kdo kakšen nasvet glede risanja velikih vezji, kot naprimer kako razporediti komponente, kje začeti risati...
Drugače pa ima Eagle tudi en autorouter, pa ne vem če bi ga bilo smiselno uporabiti, saj potem nariše vse povezave iste debeline in če so te široke le 0.2 mm pomeni, da bosta tudi napajanje in zemlja tako ozka...

_________________
l.p. Matjaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group