Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Krmiljenje DC motorcka z uporabo mosfetov

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bob475
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:00
Prispevkov: 19
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 28, 2007 6:58 pm    Naslov sporočila: Krmiljenje DC motorcka z uporabo mosfetov Odgovori s citatom

Lep pozdrav, moj problem je sledec, rad bi dosegel da bi se s pomocjo mikrokrmilnika motor enkrat vrtev v levo in drugic v desno.. Izhodna napetost iz pinov je 3.3 V tok pa zelo majhen 0,6mA. Z navadnimi tranzistorji sem narediv tranzistorski mostič, vendar bilo ojacanje premajhno + stvar je napajana baterijsko (6 V) in mi ni usec padec napetosti na tranzistorju..

Svetovali so mi uporabo mosfet tranzistorjev, krmiljenih z IR2110. Problem je ker se ne znajdem iz datasheeta skoraj nic.. Našel sem podoben vezalini načrt kjer je celotna stvar priklopljena na 12 V, probal sem z svojimi 6 V pa ne deluje, iz datasheeta pa tudi ne znam razbrat do kje bi to še moralo delat.. Ali obstaja kakšna podobna rešitev ki bi delovala tudi na 6 V?

_________________
B.M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 9:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj,

če sem prav prebral v datasheetu ima ta element logično enico pri min. 9,5V (str. 3)...

Rajši uporabi L298 ali njegovega manjsega brata L272M.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bob475
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:00
Prispevkov: 19
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo zdej sm dodal se shemo in me neki zanima.. Ko sta odprta zgornji levi in spodnji desni tranzistor se motor vrti v eno smer.. Ampak zdej kako je to, spozdnji levi tranzistor se odpre z LO (low voltage gate drive output), ki je zadosten, ce pride na gate 3-4 volte, (da bo lih tok bom dodal nek predupor), 3-4 V do gata bo zadost ker je source od BUZ11 vezan na ground in se le ta odpre pri tej napetosni razliki med gatom in sourcom..
Ampak zdej pa ne vem kako bo z zgornjim levim tranzistorjem, tu bo mogla bit HO (high side gatedrive output), večja od 3-4 volte ker bo source od tega tranzistorja približno 12V, oz. malo manj zaradi majhnega padca čez tranzistor (ali imam prav?)..
No in ce je moje sklepanje pravilno bi se moralo na izhodu pojavit 15-16 V da bi se ta tranzistor odprl?? Vendar nikjer ni take napetosti ali lahko ta čip zgenerira tako napetost?

_________________
B.M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 4:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zacelno imas prav, a BUZ11 se tako ali tako pri 3-4V sele zacne odpirati, tako da potrebujes precej visjo napetost ze na spodnjih, na zgornjih pa seveda tudi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bob475
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:00
Prispevkov: 19
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 5:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Potem je ta cip ir2110 sposoben zgnerirat višjo napetos kot je njegova napajalna?
V karakteristiki buz11 pise Vgs (Gate thereshold voltage) minimal 2.1V, typical 3, maximum 4.. A ta podatek pomen kdaj se zacne odpirat, al pomen da je pri 4 V ze popolnoma odprt?? Mu lahko go priklopim 12 V pa bo se zmeri do konca odprt in ne prekurjen??
Res Hvala

_________________
B.M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2007 6:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V datasheetu si oglej sliko, kjer je prikazan Drain Current (Id) napram Gate to Source Voltage (Vgs). Kot vidis, se pri 3V sele zacne odpirati - to je treshold voltage (torej prag, pri katerem zacne delovati). Z 12V ga ne bos unicil, ampak bo zgolj do konca odprt.

IR2110 nisem nikoli uporabljal, na to vprasanje bo odgovoril kdo drug. Nekateri MOSFET driverji imajo vgrajen charge pump za upravljanje zgornjih N-kanalnih tranzistorjev. Ce visje napetosti nimas na voljo, potem uporabi na zgornji P-kanalni MOSFET (in seveda obrni polariteto impulza za zgornje tranzistorje).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gavran
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2004 11:42
Prispevkov: 24

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2008 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

IR2110 na 6V napajanja ne bo deloval, ker ima vgrajen UVLO - Undervoltage Lockout - na cca 8 V - glede na kanal in histerezo.

Napajanje "zgornjega" transistorja vedno gledaš proti njegovi masi (Vs) in ne proti skupni masi (Vss oz. COM). To napajanje se generira preko diode, ki je vezana med Vcc (napajanje spodnjega driverja) in Vb (napajanje zgornjega driverja). Preko te diode se napolni kondenzator med Vb in Vs. Zadeva deluje le če vezje poganjaš impulzno, ne deluje pa če hočeš imeti statično stanje (recimo eno minuto vrtenje v eno stran, razen če to izvedeš s PWM modulacijo in imaš zgornji transistor odprt 99% časa, spodnjega (za osvežitev napajanja zgornjega transistorja) pa ostali 1 % časa.

Gate thereshold voltage pri BUZ11 je napetost pri kateri transistor začne prevajati (približno rečeno). Kdaj bo polno odprt, poglej karakteristiko. Maksimalno dovoljena vrednost je 20 V, v praksi pa se uporablja med 12 in 15 V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jernej_
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2008 22:46
Prispevkov: 57
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2008 9:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hi! Za bolj uporaben nasvet potrebujem nekaj več informacij o zastavljeni nalogi. Govoriš o 6 V napajanju in 3,3 V krmiljenju, kar napeljuje na uporabo "modernih" mikrokrmilnikov. Vsekakor ni nobena posebna umetnost izkrmiliti ustrezen FET (glej npr. www.elektron.si - oglasi), a izvedba postane nekoliko zamotana, ko je potrebno vrteti os motorja levo in desno. Juretov predlog se tem težavam močno izogne, le nekoliko več miliamperov rabi. Moj predlog je rele, pravzaprav dva releja TRK 1233 F5V (Irel). Kontakt zmore 1 A. Prepričan sem, da s krmiljenjem relejev ne bo težav. lp!
_________________
Elektronika v domači delavnici
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bob475
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:00
Prispevkov: 19
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2008 1:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jernej_ si morda pogledal tudi sheme, ki sem jih dodal? Mislm da vec kot toliko informacij sploh ne morem napisat :D.. Moje glavno uprašanje se skriva v drugem postu in sicer stavek :
"
No in ce je moje sklepanje pravilno bi se moralo na izhodu pojavit vsaj 15-16 V da bi se ta tranzistor odprl?? Vendar nikjer ni take napetosti ali lahko ta čip zgenerira tako napetost?
"

Zadeva mi sedaj sicer deluje, vendar mi se vedno ni cisto razumljvo, da je cip napajan z 12 V, na enem od njegovih pinov pa se povaji višja napetost od njegove napajalne, slišal sem razlago da cip "napumpa" napetost :D

_________________
B.M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jernej_
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2008 22:46
Prispevkov: 57
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 08, 2008 8:22 pm    Naslov sporočila: Krmiljenje DC motorcka z uporabo mosfetov Odgovori s citatom

Hi, B.M (bob475)! Do sheme (shem) nekako ne morem. Za realizacijo so, vsaj zame, pomembna vprašanja kje, zakaj, koliko ipd.
In še to: Če vezje nekako deluje, pa ne vem zakaj, potem s tem nisem zadovoljen. Upam, da razumeš kaj s tem mislim (jasno, da mnogih stvari ne razumemo...) lp!

_________________
Elektronika v domači delavnici
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group