Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kako ločiti kamenje oz kose zemlje od krompirja

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Merilna tehnika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mkorit55
Novinec


Pridružen/-a: Tor Nov 2007 18:40
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 21, 2007 2:11 pm    Naslov sporočila: Kako ločiti kamenje oz kose zemlje od krompirja Odgovori s citatom

Lep pozdrav!

Zanima me če bi kdo pomagal kako ločiti kamenje od krompirja!
Je podjetje http://www.samro.ch/ ki je to naredilo vendar je cena stroja prehuda. Sem pa to zadevo videl na sejmu agritehnika 2007. in ni nič posemnega videt Very Happy.

Vse skupi je v eni mejhni škatlc zapakeran bi blo pa za diskoterat kaj tm not je! Prodajalec je rekel da zaznajo zemljo z nekakšnimi magnetnimi valovanji (nekak tko sem ga zastopil)

Ker sem pa jaz to mal razmišljal pa si mislil da bno to na izi sem kupil en kapacitivni senzor vendar zadeva na zemljo in krompir deluje enako Evil or Very Mad

Tko da bi porsil kako idejo je pa možno da bi se to dogajal na kapacitivnosti vendar nevek kako??

Je pa ko sem dal zravn mobitel je začel stroju FULL dogajat Shocked
Tko da nevem kako to ločujejo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 21, 2007 2:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pisi normalno slovensko - tako bomo lahko vsaj razumeli vprasanje in tvoje razmisljanje ter podali kaksen odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mkorit55
Novinec


Pridružen/-a: Tor Nov 2007 18:40
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 6:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja oprostite no!!

Zanima me kako ločiti kamenje ter kose zemlje od krompirja!

Testiral sem z kapacitivno sondo pa ni šlo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Merilna tehnika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group