Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Svinčeni akumulatorji + polnilec

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Seko
Novinec


Pridružen/-a: Pon Avg 2007 16:51
Prispevkov: 3
Kraj: Žetale (Ptuj)

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2007 12:51 pm    Naslov sporočila: Svinčeni akumulatorji + polnilec Odgovori s citatom

Pozdrav,

Zanima me kje na spletu bi se dalu kupit poceni svinčene akumulatorje, rabil bi takega kot je za modelarstvo (mere nekje 180x40x60) napetost mora imeti 12V, kapaciteta pa okrog 3Ah (malo manj ne igra vloge - priporočeno pa je večRazz,...) Cena pa mora biti do 20€.

Pravtako me zanima če ima kdo kak doma narejen (al pa kuplen) modul za polnjenje svinčenih akumulatorjev, in ga ne uporablja, ter ga je pripravljen odstopit oz. prodat za kakšno simbolično ceno.

LP Nejc

EDIT: gledal sem tale akumulator v HTE: http://b2c.hte.si/article.asp?ArticleID=12838
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pato90
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2007 20:10
Prispevkov: 58

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2007 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

polnilce drugače tudi prodajajo v HTE
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group