Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ojačevalec

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambroz
Začetnik


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 19:10
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 07, 2004 7:32 pm    Naslov sporočila: ojačevalec Odgovori s citatom

Sem totalen začetnik, zanima me koliko bi me stalo (približno) če bi sam naredil ojačevalec 2x100W.
_________________
________________

ambri...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2004 12:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ambrož

poglej si link:

http://www.svet-el.si/trgovina01.html

išči DMOS100 ali DMOS170

Ne vem, če obstaja bistveno cenejša varianta...

LP
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 8:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jst bi ti svetoval da si raje kupiš že narejenega, saj je ceneje in bi te izdelava takega ojačevalca kar lepo udarila po žepu.
_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
mi3ha
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 15:13
Prispevkov: 51
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2004 6:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V ic-elektroniki prodajajo kitkomplet K3503 - 2x100w avto booster 26.703,80 SIT!Nisi pa napisal kakšen ojačevalec rabiš, za avto ali doma?
_________________
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lukanejc
Začetnik


Pridružen/-a: Sre Jun 2004 12:03
Prispevkov: 13
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 23, 2004 12:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izdelava z cipi STK je izredno poceni varijanta. Koliko vem, se uporabljajo tudi v Hi-FI sistemih! Enega sem nasel celo v mojem HI-FIstolpu, katerega cena je bila krepko cez 100 tisocakov!!
Sam sem izdelal cip z ustreznim vezjem in je to izredno poceni in kvalitetna stvarca. Na internetu obisci stran: www.audiolabga.com
Tu imas opisana vse mozna varijante cipov STK ( moci 20W do 200W RMS in vseh moznih kanalov ). Kontaktiraj me preko mojega emaila: lukanejc@email.si pa se boma pomenla, ce se te vedno zanima izdelava ojacevalca. Gre za to, da moci navedene za HI-FI naprave niso popolne ( najveckrat navajajo glasbene moci,ki povejo bolj malo). Cipi STK pa imajo izhodne moci navedene v RMS moci! Tako da lahko za ceno cca. 50 000 tolarjev sestavis bistveno mocnejsi sistem, kot jih lahko kupis v trgovini za tako ceno!! Pa se sam ga sestavis in to je ravno zabavno!

LP

_________________
Svet stoji na elektroniki Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group