Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Lasersko rezanje akrlinega stekla

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kobilica
Novinec


Pridružen/-a: Čet Feb 2007 7:17
Prispevkov: 8

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2007 8:13 pm    Naslov sporočila: Lasersko rezanje akrlinega stekla Odgovori s citatom

Zivijo,mene zanima,kje bi lahko najcenejše dal delati akrilno steklo,sem iskal po googlu in najdel,samo bolje prej vprašati.

In sicer,dal bi rezati stranice za ohišja,tako za računalnik in ostalo elektroniko,debeline približno 5mm za računalnik in debeline 2mm ali 3 za elektroniko.

Tudi majhne kopije bi rabil,in ce se da,kaksen 3D program v pravilnih merah.

Mogoce bo vprasanje butasto,ampak bi slo,ce bi jaz potegnil kako piratsko verzijo kaksnega CAD programa,in potem spremenil pravo dadoteko?

Ali pa saj kaksen program,kjer bi lahko delal v 2D kot nekaksno sestavljanko v pravih merah? Pa naj bo boljsi,da bi lahko delal res fine stvari.

Lazzer...

_________________
Kdor caka,docaka!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
b0j3
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Jan 2006 12:44
Prispevkov: 54
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2007 9:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odgovoril ti bom le za akrilno steklo, ker drugih stvari sploh ne razumem.

Akripol, Trebnje izdeluje akrilna stekla. Verjetno še kdo, vendar so meni ti najbližji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Domenius
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Feb 2005 15:58
Prispevkov: 75
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2007 10:26 pm    Naslov sporočila: Re: Lasersko rezanje akrlinega stekla Odgovori s citatom

kobilica je napisal/a:
Mogoce bo vprasanje butasto,ampak bi slo,ce bi jaz potegnil kako piratsko verzijo kaksnega CAD programa,in potem spremenil pravo dadoteko?

Se najdejo tudi free oz. preizkusni/okrnjeni.

_________________
It's electric!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Novinec


Pridružen/-a: Čet Feb 2007 7:17
Prispevkov: 8

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2007 7:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Že,ampak gotovo bi bilo legalno izdelati z piratskim programom,ker nihče ne bi dobil dobičja,razen prodajalec,ki se tega programa še dotaknil ni.

Mogoče kdo ve ime teh programov?

Aja,sem najdel ime programa.Rhinoceros 3D 3.0.

_________________
Kdor caka,docaka!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Maj 2006 22:34
Prispevkov: 142
Kraj: Divača

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 08, 2007 3:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kobilica, ne trosi neumnosti !
_________________
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group