Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Revija
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2007 8:23 pm    Naslov sporočila: Revija Odgovori s citatom

Zanima me kaj je s tekočo številko revije SE. Kaj bo "prišla" spletna verzija.
_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2007 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

revija zaradi novoletnih praznikov zamuja vendar naj bi danes že šla k naročnikom. Spletna revija bo on-line predvidoma jutri.

Se opravičujemo - ampak tudi to se zgodi...

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2007 3:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:
Hoj,

revija zaradi novoletnih praznikov zamuja vendar naj bi danes že šla k naročnikom. Spletna revija bo on-line predvidoma jutri.

Se opravičujemo - ampak tudi to se zgodi...

Lp
Jure


No panic. Samo zanimalo me je kaj se dogaja. Wink

_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
sandi
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Nov 2006 20:36
Prispevkov: 55

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2007 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri spletni reviji pogrešam datoteko revija kjer je cela revija v pdf-ju
_________________
vsak začetek je težak-hvala za pomoč!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snoopy
Mojster


Pridružen/-a: Pet Feb 2004 17:18
Prispevkov: 36

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2007 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaenkrat je še kar 137 št. na download-u , mogoče pa bodo JANUAR in FEBRUAR združili v eno Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2007 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snoopy je napisal/a:
Zaenkrat je še kar 137 št. na download-u , mogoče pa bodo JANUAR in FEBRUAR združili v eno Rolling Eyes


Nenavadno, revijo smo namreč naložili gor, danes še enkrat:

http://www.svet-el.si/revija/index.php?Action=KAZALO

Lp
Jure

ps: veseli me, da ste tako pozorni in občutljivi glede izhajanja revije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
integrerc
Mojster


Pridružen/-a: Pet Sep 2006 12:19
Prispevkov: 44
Kraj: novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2007 11:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Tudi jaz pogrešam celotno revijo v pdf-ju.
Bilo bi bolj enostavno za uporabnike spletne revije!

LP!

_________________
pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2007 8:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

težave smo odpravili in celotna revija je na spletu.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snoopy
Mojster


Pridružen/-a: Pet Feb 2004 17:18
Prispevkov: 36

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2007 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NA tem naslovu je še 137 št.

http://www.svet-el.si/revija/index.php

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2007 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snoopy je napisal/a:
NA tem naslovu je še 137 št.

http://www.svet-el.si/revija/index.php

Lp


Zdaj pa res ne vem, ali je z mojim PC-jem kaj narobe... možno je tudi, da imaš spletno stran shranjeno v cash-u... počisti cash in naloži še enkrat. Sicer pa pojdi na kazalo in izberi številko 138.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
b0j3
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Jan 2006 12:44
Prispevkov: 54
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo v informacijo.
Jaz lepo vidim revijo in jo ravnokar snemam dol.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snoopy
Mojster


Pridružen/-a: Pet Feb 2004 17:18
Prispevkov: 36

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 11:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

b0j3 je napisal/a:
Samo v informacijo.
Jaz lepo vidim revijo in jo ravnokar snemam dol.


Tudi meni danes gre , včeraj pa ni šlo, vsaj do takrat ko sem napisal pripombo. ( razen tam ko je Jure dal link)

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 1:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snoopy je napisal/a:
b0j3 je napisal/a:
Samo v informacijo.
Jaz lepo vidim revijo in jo ravnokar snemam dol.


Tudi meni danes gre , včeraj pa ni šlo, vsaj do takrat ko sem napisal pripombo. ( razen tam ko je Jure dal link)

Lp


Snoopy,

zelo verjetno si imel v cash-u stare datoteke... kakor koli, zdaj je vse OK.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2007 4:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav!
Jaz sem enkrat v enem postu že pisal o tem kar bom spet.
Ne vem ali nočete ali ne znate ali ste pa preprosto površni, ker
v tem ni dovolj denarja in so vam druge stvari bolj pomembne kot pa mi naročniki od katerih mislim,da tudi nekaj dobite in bi se mogli za nas bolj potruditi saj vemo kako pravi pregovor "Kupec je kralj"
Moti me to, da predloge za tiskanine niso v merilu 1:1 in danes spet ko imam čas gledam revijo in je predloga za kontrolo luči prevelika ostali dve pa sta premajhni.V prejšni št.pa so bile predloge o mali šoli za "C"
programiranje preveliki.
Naj omenim, da sem se že parkrat "z....al" ker ko sem šel fotokopirat na pavs v kopirnico in nisem dobro pogledal se mi je že zgodilo, da sem naredil že tiskanino pa potem nisem mogel spraviti čipa gor.
No sedaj sem se navadil , da vzamem s seboj eno podnožje, če ne pozabim in potem "gnjavim" tisto osebo v kopirnici toliko časa, da je slika vsaj približno velikosti kot mora biti.
Sem zadnjič slišal kako sta se dve , ki tam delata rekli ena drugi že spet ta stari, ki mu ni nikoli prav.Pa tudi nekaj E se nabere ,če ti mora za eno kopijo naredit 10 kopij,da se potem predloga točna pa še ostali čakajo za tabo in te čudno gledajo.
In pa še primer izpred 14 dni,ko je bila tam ena druga in sem imel s sabo en čip v SMD in mi je rekla ja kaj boste pa tega pajka rabili.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Srečko,

res je, kar praviš, saj to moti tudi mene. Žal smo prevečkrat odvisni od avtorjev, ki se - ali pa se ne potrudijo, da dajo od sebe tiskano vezje v merilu 1:1. Mi sicer ponavadi opozorimo, da želimo imeti vezja v naravnem merilu, vendar od nekaterih avtorjev tega enostavno ne moremo dobiti.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group