Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Rad bi naredil ...
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
cofko
Začetnik


Pridružen/-a: Tor Dec 2006 21:32
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2007 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Porajalo se mi je vprašanje: za koga si jih naročil zase, ali za nas vse, da bodo na voljo vsem, ki pridejo v HTE in jih kupijo ???
Boš dal link od svoje spletne strani, da vidimo tvoje delo in mneneje ?
Boš sporočil kdaj bodo IC-ji na voljo v HTE da si jih kupimo? Laughing

_________________
Pomagam, če vem <-> Vprašam, če nevem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2007 7:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot sem napisal: kdaj bodo predvidoma ... ni odvisno od mene, če se bom spomnil, bom javil da so na zalogi. Naročil sem jih nekaj zase, za projekt, in seveda za KIT komplete ki jih bom pripravil, ker pa je to zanimiv čip sem jih naročil dodatno še za vse tiste ki jih bo to zanimalo, dobili jih pa bodo v HTE. Ker bo projekt objavljen in je to zanimiva stvar, bodo čipe lahko prodali, zato jih bodo tudi naročili.
Kaj bo kdo delal, na kakšen način je prosta izbira vsakega posameznika, ali bo sestavil v celoti sam, bo kupil samo tiv ali pa cel kit komplet, kakor se bo kdo odločil
Če bi čipe naročil samo zase, potem ne bi napisal, da jih bodo imeli na zalogi v HTE ampak da jih dobite pri meni. Pri meni se bo dobilo to kar sem napisal, predvsem pa projekt na moji strani, ki bo prosto dosegljiv vsem, le poiskati ga moram v arhivu, napisati tekst in naložiti na www Wink
Drugače pa spremljaj to debato

_________________
Kontakt izključno na
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cofko
Začetnik


Pridružen/-a: Tor Dec 2006 21:32
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 6:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali so morda IC-UM3561 morda že na voljo za nabavo v HTE trgovini, ker je od zadnje objave minilo že kar nekaj časa ? Confused
_________________
Pomagam, če vem <-> Vprašam, če nevem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 6:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ravno danes sem bil tam in jih še ni, so pa naročeni, za dan dobave še ne vem.
_________________
Kontakt izključno na
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cofko
Začetnik


Pridružen/-a: Tor Dec 2006 21:32
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2007 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reber en teden je spet naokoli, veš tokrat kaj novega, morda kakšen nov termin, v glavnem še zmeram čakam Laughing
_________________
Pomagam, če vem <-> Vprašam, če nevem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 25, 2007 5:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdajle sem listal po Conradu. Iskano čipovje je pod kataloško 177466-13
pri nas po ceni 2.8€ v Nemčiji malo ceneje. Sicer pa bi zadevo brez težav lahko naredil s kakim malim mikrokontrolerjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cofko
Začetnik


Pridružen/-a: Tor Dec 2006 21:32
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 25, 2007 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da sedaj sem ga tudi jaz našel pod to številko izdelka. Laughing
Željeni UM 3561 ima 8 nogic na, sliki pa jih je 18, Silvo je torej slika simbolična ?(ker imajo vsi napisani čipi iste fotke).
Ali ti prodajaš v conradu, morda v BTC-ju ? Hvala za to novico grem kmalu v nabavo! Cool Lep pozdrav

_________________
Pomagam, če vem <-> Vprašam, če nevem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 26, 2007 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čipi še niso na zalogi, ko pridejo, bom napisal tukaj. Naročenih je 50 kosov, vseh ne bom vzel jaz, tako da jih bo dovolj ostalo še za druge.
Teh čipov niso imeli na zalogi 2-3 leta, tako da ... pa še ena čudna eksotika je, zato je vse skupaj malo težje, pa tako majhna količina, ker 50 kosov je zelo malo.

_________________
Kontakt izključno na
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 26, 2007 3:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cofko je napisal/a:

Ali ti prodajaš v conradu, morda v BTC-ju ? Hvala za to novico grem kmalu v nabavo! Cool Lep pozdrav


He, he ne prodajam...s firbeca sem šel iskat - v Conradu se namreč dostikrat najdejo kake eksote. Glede samega Conrada v BTC-ju mislim, da to ni isti, kot tale spletni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cofko
Začetnik


Pridružen/-a: Tor Dec 2006 21:32
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2007 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj novega ali zopet ni nič ? Kakšen nov termin za pošilko IC-jev ? Surprised
_________________
Pomagam, če vem <-> Vprašam, če nevem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 25, 2007 12:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.reber.si/zvocni_efekti/UM3561/UM3561.htm

Članek je napisan, tako da ... zavihaj rokave in najprej kupi čip v HTE, potem pa na delo. Mislim, da je vse dovbolj jasno napisano, narisano in prikazano na slikah, če pa bo slučajno kakšno vprašanje, potem pa na mail, odgovor pa se bo znašel v dopolnjenem članku. Kdor pa bi rad že narejeno tiskano vezje pa ... lahko dobi.

_________________
Kontakt izključno na
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group