Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zmeda v zadnji št.SE

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2006 5:11 pm    Naslov sporočila: Zmeda v zadnji št.SE Odgovori s citatom

Pozdrav!
Sem šele prejšni teden dobil zadnjo132 št.revije in jo prejšni teden tudi
malo začel brati.
Prvo sem bral članek o spajkanju brez svinca in po prvih dveh straneh na
st.24 in 25 je na naslednji strani odlomek članka iz prejšnje št.maj in
sicer st.14 Ptem pa spet junij st.27. No potem sem malo bolj pregledal
revijo in napake ugotovil še na sledečih straneh. Iz 18 juni je potem 15 maj, potem pa pri liht shovu je prva stran 42 junij skoči na 55 maj,iz 45 junij na 58in51 maj,iz 49 junij na 54 maj.
Tako toliko sem jaz opazil in sedaj se lotim brat članek nap. o light shovu pa ni načrta in pa nap. na strani 42 se stran konča s citiram LD9 utripne vsak pro- Potem je stran 55 maj z člankom Nov namen starih vezij in na
naslednji strani 44junij se nadaljuje gramski korak.Taka revije je za mene neuporabna.Sem pa pri nekom drugem po tem videl, da ima pa vse članke normalno napisane. Sem še malo čakal,da bo mogoče kakšno opravičilo ali kaj drugega ali pa se kdo oglasil z takšnim problmom.
Naj na koncu napišem še,da me moti tudi čas prihoda revije saj zadnje čase pride šele v drugem polmesečju in sem v prejšni št.opazil oglas za
RAZPIS zatekmovanje RoboT 2006.Tekmovanje je bilo11.5.06 Jaz sem dobil revijo šele 15ali 16 maja ne vem več točno .Sedaj me pa zanima recimo ,da bi si bil rad ogledal to tekmo kako naj bi vedel,da sploh je.

Lp Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 30, 2006 5:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"Mogoče si pa spregledal popravke, ki so verjetno bili pred meseci", namreč v prejšnji reviji je bil popravek članka v reviji "ki bo izšla" decembra 2006 !!!


Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 30, 2006 7:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Srečko,

res smo slišali, da je v zadnji številki bila zmeda s stranmi. Zmeda je nastala v tiskarni, za kar se opravičujemo.

Prosim vse, ki imajo škartno revijo, naj nas pokličejo in poslali bomo novo. Tudi tebe Srečko prosim, da pokličeš.

Glede izhajanja revije se pa ni pri nas nič spremenilo. Revija izhaja prvi teden v mesecu. Kako to , da si jo dobil tako pozno res ne vem. Mogoče povprašaj na pošti. Naročniki dobijo revijo naslednji dan po končanem tisku, saj revije peljejo na pošto naravnost iz tiskarne. Ne verjamem, da bi bilo kaj narobe pri tem, saj bi jih "slišali" tudi od drugih naročnikov.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2006 5:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No naj povem,da sem že preden sem pisal tale post klical na vašo brezplačno tel.št. ne vem ali pon.ali torek in sem povedal svoje ime in primek za točen naslov je pa oni tam pri vas rekel,da bo že našel podatke.Pa še nekaj je kompliciral,da naj pošljem nazaj revijo,če je tako kot pravim.
Sprašujem ali vam moram poslati nazaj revijo in na kateri naslov in
ali na vaše stroške ali na svoje .
LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2006 8:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Srečko,

žal moramo "komplicirati" z vračanjem revije, ker to potem pokažemo tiskarni kot reklamacijo.

Prosim, da revijo pošlješ k nam na naše stroške - seveda.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2006 6:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem mislil že danes poslati nazaj pa sem pozabil zjutraj vzeti z sabo
sem pa že spakiral. Bom pskusil ta tedan, če ne pa drugi moram narediti rahel ovinek, da pridem na pošto ko grem v službo
No danes sem pa tudi že pejel novo to isto številko in kar sem na brzino pogledal je OK.
Hvala!
LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group