Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Varovalka kje v Mb?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sanka
Mojster


Pridružen/-a: Tor Sep 2006 20:22
Prispevkov: 20

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 7:45 am    Naslov sporočila: Varovalka kje v Mb? Odgovori s citatom

Pozdravljeni, sem nov in upam da sem dal temo v pravilni kotiček. Skratka včeraj je enrat vredu zagrmelo in nekaj stvari se zelo čudno obnaša nekaj pa jih sploh ne dela. Ker nič ni v garanciji sem odprl zadeve in videl da so ponekod kr vredu zažgane varovalke. Zdaj pa me zanima a kdo ve mogoče kje v Mariboru bi lahko kupil take vrste varovalk ko ssta spodaj na sliki??

http://freeweb.siol.net/sgregori/


Lep pozdrav,


Sebastijan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Medo
Mojster


Pridružen/-a: Ned Jan 2004 14:59
Prispevkov: 22
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 8:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš pod zasebno, da ne delam reklam!


lp Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sanka
Mojster


Pridružen/-a: Tor Sep 2006 20:22
Prispevkov: 20

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 10:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala Medo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group