Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Encoder in Bascom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da se ... spodaj pod sporocilom je povezave Add an Attachment ("dodaj priponko"), tam izberes fajl in ga nalozis, potem pa je prilepljen sporocilu, ko s sporocilom zakljucis.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 11, 2008 3:31 pm    Naslov sporočila: ha Odgovori s citatom

Tukaj lahko pripenjaš samo pdf datoteke. Omejitev pač, ki jo je zaradi slabih izkušenj vpeljal administrator.
Če hočeš torej pripeti kaj drugega, moraš najprej preimenovati končnico datoteke v pdf, to omeniti v tekstu, da bodo bralci to vedeli, potem bo zainteresirani bralec datoteko pretočil k sebi na disk, ga spet preimenoval v recimo .jpg in si ga ogledal

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tiger
Mojster


Pridružen/-a: Čet Apr 2004 22:19
Prispevkov: 20
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 08, 2008 9:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hi

Marko11, mislim, da si prehitro obupal. Sam sem naredil merilni sistem z rotacijskim inkrementalnim dajalnikom z 500 impulzi na obrat in z AtMego16 in čisto OK deluje. Uporabil sem prog. orodje FastAvr, ki je hitrejši od Bascoma in tudi AVRji so hitrejši od 8051.
Vendar mislim, da bi moral tudi 8051 šteti impulze 100 na obrat, če to prehitro ne vrti.


LP Pavel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
marko11
Profesionalec


Pridružen/-a: Ned Jan 2004 18:00
Prispevkov: 112
Kraj: Ponikve

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2008 6:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pavle: res sem obupal.
Sem čisti amater v elektroniki in programiranju, ker pač ne gre...sem obupal, in ker ne dobim nekih zadovoljivih namigov za dokončanje mojega projekta sem ga postavil v kot....in ker mi je nerodno kar naprej težit.
Hvala za vzpodbudo.
LP,marko

_________________
Kdor visoko leta, daleč vidi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2008 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Marko,

poslal sem ti ZS.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group