Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ali se tudi Vam dogaja to?
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2004 7:24 am    Naslov sporočila: Ali se tudi Vam dogaja to? Odgovori s citatom

Prijavim se na forum, potem pa, če kliknem na katerokoli svežih tem na levi strani ekrana, me odjavi in spet sem tujec.
Če se to dogaja samo meni, je vzrok na mojem PC-u,
če se to dogaja tudi Vam, potem je vzrok na strežniku in bi veljalo popraviti.
Vilko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2004 8:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene ne odjavi (očitno sem naš Wink )
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2004 9:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, Iskra, imam ze nekaj casa probleme s PC. Sem ze nameraval reinstalirati windows, a ker sem se na win98, bi potem rabil posodobitve, ki pa niso vec na spletu MS, ker jih ne vzdzuje vec. In brez posodobitev bi bil verjetno prevec ranljiv.
Pozdrav
vilko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2004 12:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče , pa je 98 prednost , saj verjetno hekerji napadajo nove izdelke osovraženega Billa Wink , prav zanimivo bi bilo slišati še kakšnega strokovnjaka na tem področju Rolling Eyes
Priporočam pa uporabo lavasoft programa , ta mi večkrat očisti razne "neprijatelje"
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 19, 2004 8:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vilko,

po moje je ena od nastavitev Internet Explorerja nastavljena tako, da se "izgubi " prijava... Zdajle sem malce gledal svoje nastavitve, ampak nisem nasel, kje bi to nastavil...

Morda se slisiva po telefonu, pa to prekopirava nastavitve "online".

LP
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2008 5:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nepoznate težave, ki se mi dogajajo zadnje tri tedne.
Nenehno sem odjavljen na forumu,kljub temu, da imam nastavitev na avtomatsko prijavo. Najbolj zanimivo je, da se po več dni nemorem sploh prijaviti. V zadnjih treh tednih mi je to uspelo sedaj šele četrtič in le enkrat sem ostal prijavljen le dva dni. Naj še povem, da tega pojava ne zaznavam na sosednjem forumu.
Prosim pristojne, da odpravijo morebitno napako, ali mi svetujejo odpravo na moji strani.

LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2008 7:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj,

katere win uporabljaš, kateri brskalnik (tudi verzija)?

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Maj 2006 22:34
Prispevkov: 142
Kraj: Divača

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2008 8:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

problem ki se pojavlja se pojavlja vsepovsod in je povezan z upgrade software. Ne vem pa še katerega. Je pa nekaj v zvezi z uporabniškim imenom "guest". Dopuščam, da je to le paralelna sprememba.
_________________
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2008 11:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi meni se to dogaja, da kar po nekaj dni ne uspe prijava.Me avtomatsko sam odjavi čeprav imam nastavljeno ozirom zmeraj ko se prijavim obkljukam avtomatska prijava.
Na drugih forumih pa nimam težav. Sem že enkrat spraševal pa ne gre in ne gre.Uporabljam pa Firefoks.
Pa še to tudi nalaga se forum včasih strašno počasi.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2008 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Srečko,

vse to, kar napisal se meni ne dogaja... ali je možno, da imaš kakšen proces (virus), ki teče v ozadju in ti dela težave?

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2008 7:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal :
vse to, kar napisal se meni ne dogaja... ali je možno, da imaš kakšen proces (virus), ki teče v ozadju in ti dela težave?



Zakaj si mi ravno na tem forumu to doagja, na osatlih pa ne.
Vsi delujejo z istim SW.
Poskušam po 10 in več krat z prijavo in nikakor se nemorem prijavit.
Sedaj ko mi je to uspelo sem lahko napisal ta post.


LP,stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 12, 2008 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, res zanimivo, da se ti to dogaja samo na tem forumu... bom malo povprašal webmastra, kaj bi to lahko bilo.

LP
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 5:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NO, končno sem se spet lahko prijavil, da napišem teh nekaj besed in spomnim nato, da se stvar ni spremenila, da se trudim cel dopoldan z prijavo, sedaj je uspela in vprašanje, če se bom lahko spet prijavil po odjavi.
Nevem ali imam črno piko na tem forumu in če nevem zakaj, rad bi pojasnilo. Obljuba je bila napisana, da se bo stvar pregledala. Prebral nisem kaj o ugotovitvah, prijava še vedno ne gre, gre občasno, vendar kljub odkljukani stalni prijavi ta velja samo za enkrat.
Mogoče še velja omeniti , da se mi ob zahtevku po prijavi odpre okno z polno izpisanimi podatki, torej z uporabniškim imenom in geslom, po potrditvi se pa ne prijavi, če imam srečo se pa !

ADMIN HELP

LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni (in ostalim, ki objavljajo sporocila) ze ves cas deluje brez problema, iz cesar sklepam, da mora biti tezava pri tebi in ne pri forumu.

Kaj se zgodi, ce uporabis drug brskalnik oz. ce se poskusas na forum prijaviti na kaksnem drugem racunalniku, ki ni v tvoji lasti (npr. v knjiznici) ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 6:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz nimam nobenih težav z prijavo. Verjetno imaš kak virus ali pa kakšne nastavitve. Probaj reinštalirat brskalnik.
_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group