Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Y telefonski konektročki in kateri crimp tool??

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sanka
Mojster


Pridružen/-a: Tor Sep 2006 20:22
Prispevkov: 20

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2007 8:38 am    Naslov sporočila: Y telefonski konektročki in kateri crimp tool?? Odgovori s citatom

Živjo,

A mi lahko malce nekdo pomaga pri izbiri crimp tool-a za tele konektorčke??

http://shrani.si/?46/Mx/2r5nma3N/1122875596nxkphq.jpg

Na tej povezavi je slika teh konektorčkov.

Zdaj sem pa malo zmeden ker nevem s katerim crimp orodjem se tele zadeve skupaj crimpajo. Gledal sem v Bauhasu eno orodje za take zadeve sam nisem ziher če je pravo. Mi lahko kdo poda kakšen link z kako sliko tega orodja(za te konektorje)

Kako se sploh reče tem konektrojem v slovenščini?? Nikjer nič slovenskega sam v angleščini Y terminals......

Lep elektronski pozdrav,

S
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2007 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obstajajo dve vrsti teh čevljičkov. Eni imajo plastiko, te sam stisneš,te ko si pa prilepil pa samo zacinič, pa žico prilotaš gor. Jaz tako delam. One z plastiko pa s posebnimi kleščami stistnem. Za kleše pa ne vem kako se imenujejo, kupil pa sem jih v Conradu. Ti pa lahko klešče poslikam in ti prilepim tukaj.
_________________
Lp,Denis


Nazadnje urejal/a dkone Tor Sep 18, 2007 5:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
sanka
Mojster


Pridružen/-a: Tor Sep 2006 20:22
Prispevkov: 20

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 18, 2007 4:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo,

Lahko mi pokažeš katere klešče so to , vendar te konektorje ki sem jih prilepil na stran se tud dajo skupaj stisnit, načeloma ni treba lotat gor žic.

LPS
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 18, 2007 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sanka je napisal/a:
Živjo,

Lahko mi pokažeš katere klešče so to , vendar te konektorje ki sem jih prilepil na stran se tud dajo skupaj stisnit, načeloma ni treba lotat gor žic.

LPS


Vem da se dajo stisnit,samo jaz delam na ta način, in tako zagotovim bolji stik nati pa še stisnem.

Evo še slika,malo se slabo vidi.

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group