Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje kupiti

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Seko
Novinec


Pridružen/-a: Pon Avg 2007 16:51
Prispevkov: 3
Kraj: Žetale (Ptuj)

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 4:17 pm    Naslov sporočila: Kje kupiti Odgovori s citatom

Pozdrav zanima me kje bi lahko kupil naslednje elemente (seveda kaka internetna trgovina, da mi pošlejo na dom, ker nisem ravno iz LJ (najbližje 60km je v MB ČIP kjer pa so stvari predrage). Zato prosim če mi da kdo link do kake spletne trgovine (morajo dostavit na dom čimhitreje pa poceni more bit). Sem gledo že nekaj trgovin pa nisn našel zahtevanih elementov, tako da če kdo ve za kako trgovino mi naj da prosim linke o omenjenih elemetov.

Elementi ki jih potrebujem:
R1 = 1M
R2 = 4k7
R3 = 1k
R4 = 100k
C1,C2 = 470nF raster 5mm
C3,C4 = 10µF
C5,C6,C8 = 4700µF 16V 18mm premer raster 7.5 mm
C7 = 100nF raster 5 mm

Če pa je kdo dobra duša pa ma blizo kako trgovino kjer prodajajo te stvari pa bi ga proso da naj tud napiše pa se lahk zmenma da mi pol gre kupit pa mi po pošti pošlje.

Rabil pa bi čimhitreje
LP Nejc

Prosim uporabljaj lepo slovenščino! Popravil Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsaj napiši od kje si , pa ti lažje pomagamo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 8:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

www.hte.si http://www.ic-elect.si/ to si že na sosednjem forumu spraševal in tudi dobil odgovor.
_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
VolkD
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Maj 2006 22:34
Prispevkov: 142
Kraj: Divača

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 11:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ni razloga, da bi tu napisal drugače:
Citiram:
V današnjih časih res ne gre delati problem s tega kje kaj nabaviti. Ponudba je vsekakor naravnost imenitna. Pred 25 leti smo po čipe hodili do Munhna. Pa smo vseeno ustvarjali.

Tvoj spisek elementov ima marsikatera trgovina v sloveniji (ne bom jih našteval). kar se cene tiče je pa tako, da velikih razlik med trgovinami tako in tako ni.
Tvoja zahteva naj bo hitro in poceni pa ne gre skupaj, hitrost se ponavadi plača (čas je denar).

Tvojega posta torej nekako ne razumem, razen, če si imel v mislih, da ti nekdo tole zbere in pokloni, kar je tudi možno, a moraš to jasno povedati !

_________________
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group