Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zasebna sporočila.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2007 3:46 pm    Naslov sporočila: Zasebna sporočila. Odgovori s citatom

Ko odprem na forumu zasebna sporočila, se mi ponudijo 4 mape: Prejeto, Poslano, Odposlano in Shranjeno.
Kaj je prejeto in shranjeno, mi je nekako jasno, kakšna je razlika med poslano in odposlano. Glede na to, da so takorekoč vsa poslana sporočila v mapi Odposlano, sem si privzel, da je mapa Poslano začasna, da sporočila, ki jih pošljem, gredo najprej v mapo Poslano, potem pa se čez čas resnično odpošljejo in presele v Odposlano.

No, ko sem danes odgovarjal na sporočilo, sem opazil, da mapa Poslano ni prazna, temveč je v njej neko nekaj mesecev staro sporočilo, ki sem ga poslal, kar mojo teorijo postavi na glavo. Sedaj mi ni jasno, ali gre za napako ali pa ne znam pisati sporočil. (glej snap.jpg ki je sicer poslano kot snap.pdf, ker sicer strežnik ne sprejme priponke, in jo moraš po downloadu preimenovati v snap.jpg in šele potem odpreti.)

Rimci, če mojega zasebnega sporočila ne dobiš, mi nekako javi. Odgovoril sem ti, a nisem prepričan, da boš odgovor dobil.

Vilko



snap.pdf
 Description:

Download
 Filename:  snap.pdf
 Filesize:  60.88 KB
 Downloaded:  472 Time(s)


_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.


Nazadnje urejal/a vilko Tor Jun 12, 2007 3:59 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2007 3:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V Odposlano grejo stvari, katere si poslal nekemu uproabniku, a jih ni nikoli prebral. V Poslano pristanejo stvari, katere so bile prej v Odposlano, in jih je naslovnik ze prebral.

Ce se v odposlano nahaja nekaj z zelo starim datumom, lahko to brez pretirane skode pobrises, ker naslovnika (ocitno) tvoj odgovor ne zanima prevec.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2007 7:44 pm    Naslov sporočila: Hvala Odgovori s citatom

Hvala. Odgovor je jasen, razmuljiv in logičen. Hvala.
_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sailor
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 18:29
Prispevkov: 18

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2007 8:08 pm    Naslov sporočila: Zivjo Vilko, Odgovori s citatom

Tudi mene nazivi map ze dolgo begajo ....
Le kako je s tem v originalni anglescini?
-----------------------------------------------
Namesto ODPOSLANO bi jaz rajse videl NEPRECITANO ...
gl, DD+
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2007 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na vrhu strani je izbira Tvoj profil. V njej (precej proti koncu) lahko nastavis jezik na angleski, pa bos dobil odgovor na tvoje vprasanje Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group