Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

nakup v virtualni trgovini

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kos19
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Feb 2006 18:25
Prispevkov: 55

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 11:33 pm    Naslov sporočila: nakup v virtualni trgovini Odgovori s citatom

Jure.

Pred nekaj dnevi sem naročaval material. Zanima me ali je potrebno plačati po predračunu, kajti nikjer nisem zasledil nobene opombe.

Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 7:44 am    Naslov sporočila: Re: nakup v virtualni trgovini Odgovori s citatom

kos19 je napisal/a:
Jure.

Pred nekaj dnevi sem naročaval material. Zanima me ali je potrebno plačati po predračunu, kajti nikjer nisem zasledil nobene opombe.

Hvala.


Hoj,

predračun je možnost, ki jo nekateri uporabljajo, drugi pač ne. Torej odgovor na vprašanje je: ni potrebno plačat po predračunu.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kos19
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Feb 2006 18:25
Prispevkov: 55

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 4:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 30, 2007 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

G.Jure, v mavrični akciji imate at89S2051 SMD. Ali jih imate tudi v DIL-verziji?

_________________
Lp,Denis


Nazadnje urejal/a dkone Sre Maj 30, 2007 9:09 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 30, 2007 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dkone je napisal/a:
Pozdravljeni!

G.Jure, v mavrični akciji imate at89s2051 SMD. Ali jih imate tudi v DIL-verziji?


Jaz vidim, da piše DIL in ne SMD.

_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 30, 2007 9:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NUFAN je napisal/a:
dkone je napisal/a:
Pozdravljeni!

G.Jure, v mavrični akciji imate at89s2051 SMD. Ali jih imate tudi v DIL-verziji?


Jaz vidim, da piše DIL in ne SMD.


Ne vem če bo držalo: http://trgovina.svet-el.si/productdetail.php?prodid=17000

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 30, 2007 10:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bo, bo - klikni na link "Mavricna akcija" na levi strani (od povezave, katero si navedel zgoraj) in nam zaupaj, kateri artikel vidis cisto na vrhu seznama Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 31, 2007 6:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gustav je napisal/a:
Bo, bo - klikni na link "Mavricna akcija" na levi strani (od povezave, katero si navedel zgoraj) in nam zaupaj, kateri artikel vidis cisto na vrhu seznama Wink



Ja vidim, da je v DIL verziji 89C2051, ampak 89S2051 pa imajo v SMD. Smile Laughing

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 31, 2007 7:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dkone je napisal/a:
Pozdravljeni!

G.Jure, v mavrični akciji imate at89S2051 SMD. Ali jih imate tudi v DIL-verziji?


Hoj,

S2051 verjetno v DIL sploh ne bomo imeli. Kot sem slišal od distributerjev je to zato, ker se itak programira v vezju in ga torej takoj zaspajkaš v vezje...

Lahko pa si naredite adapter iz SMD v DIL, pa bo Embarassed

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 31, 2007 7:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha,tudi na to sem že pomislil, če slučajno ne bo v DIL.

Hvala,

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group