Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje dobiti UDA1380TT

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bferlic
Začetnik


Pridružen/-a: Ned Apr 2004 10:36
Prispevkov: 11
Kraj: Brezula

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 08, 2004 12:58 pm    Naslov sporočila: Kje dobiti UDA1380TT Odgovori s citatom

Zdravo

Zanima me, kje bi lahko dobil ta čip. To je MP3 dekoder od Phillips Semiconductor. Poslal sem že mail na Silico, pa nimajo čipa v pravem ohišju, tako da bom verjetno moral v Avstrijo, tam pa spet ne poznam trgovin...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
red_mamba
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:44
Prispevkov: 181
Kraj: Mozirje

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 08, 2004 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za UDA ne vem, sem pa jaz naročil MP3 dekoder STA013$ na www.arrow.com preko IR Elektronike, cena okoli 5000SIT.

Če pa boš šel v avstrijo bi se pa še jaz priporočil za 2 čipa ki se pri nas ne dobita če boš lahko pogledal.

_________________
Bad things happen to good people all the time for no reason!
Štrom: http://www.red-mamba.com & http://www.red-mamba.biz
Prosti čas: http://www.maddogs-clan.org
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silica
Profesionalec


Pridružen/-a: Ned Jan 2004 22:43
Prispevkov: 91
Kraj: Ljubljana, Dunajska 159

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 08, 2004 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bostjan, UDA1380TT lahko kupis pri Elbacompu, samo jih moras vzeti malo vecje stevilo, cca 35. Drugace pa Philips TT trenutno nima na voljo
za sempliranje, samo HN.
Pa se nekaj, ce sam razvijas, zakaj ne vzames UDA1345TS, je sicer
enostavejsi, lahko pa ga dobis.

LP Tomaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bferlic
Začetnik


Pridružen/-a: Ned Apr 2004 10:36
Prispevkov: 11
Kraj: Brezula

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 10, 2004 2:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaenkrat sem bolj iskal prvi čip, ker se mi še ne mudi, imam zaenkrat dovolj dela s ATA in FAT32 specifikacijami za trdi disk. Kaj 1345 sploh podpira MP3 in CD? V datasheet-u tega nisem našel. Pa še za nastavitve mora delati na L3 vodilu, pri 1380 pa (mislim) se lahko vse nastavlja preko i2c.

red_mamba: kaj DAC si že dobil? To mi ni všeč pri STA013, da nima vgrajenega DAC-a, kar lahko pomeni še ene dodatne težave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Silica
Profesionalec


Pridružen/-a: Ned Jan 2004 22:43
Prispevkov: 91
Kraj: Ljubljana, Dunajska 159

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 10, 2004 3:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bostjan, UDA1380 nima nobene veze z MP3 kompresijo. To je samo
CODEC, audio AD in DA v enem chipu, kodiranje v MP3 in
iz njega ba bos moral narediti sam, recimo z LPC210x ARM procesorjem.
Kot audio CODEC bi ti bolj svetoval da uporabis UDA1345, ker je
enostavnejsi. Vecinoma audio CODECov ima I2S komunikacijo ki se
uporablja predvsem v Audio aplikacijah. UDA1380 ima res I2C,
ki pa v tem primeru ni ravno uporabna...
Poklici me po telefonu, saj imas telefon.

LP Tomaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group