Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

AC VOLT METER

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
davidman
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2006 17:40
Prispevkov: 25
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 12:09 am    Naslov sporočila: AC VOLT METER Odgovori s citatom

Pozdravljeni:

Iščem el. shemo za izdelavo AC V-metra v območju od 0.1 do 2.6V, z max odstopanje +/- 10mV in odzivnim časom nižjim kot 50mS.


Na el.shemi mi zadostuje samo področje katero prikazuje glajenost
toka iz AC na DC pretvorbo, za priklop na ADC miktrokontrolerja.

Klasičen grecov pretvornik z elekrolitom ne zadostuje operaciji!

Za pomoč, se vam zahvaljujem....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
borber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Maj 2005 15:47
Prispevkov: 167

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 5:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Običajno ima AC voltmeter neko frekvenčno področje v katerem velja predvidena točnost. Zato moraš tudi ta podatek podati. Ali imaš v mislih le omrežno frekvenco? Ali bo ta voltmeter univerzalen ali namenjen le določeni aplikaciji?
Sicer pa malo pogooglaj na "precision full wave rectifier".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
davidman
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2006 17:40
Prispevkov: 25
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 12:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni, Borber!

Tako ja, frekvenca je samo naša omrežna 50Hz/ perioda 20mS.
Točnost oz. najvišja toleranca pa je: P-P 10mV....

Hvala, nekaj sem že našel..... Še malo pa bo Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 1:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

davidman, zakaj ne bi v takem primeru uporabil kar polvalnega usmerjanja brez glajenja ? Tipicna frekvenca A/D konverzije MCUja je recimo 30+ KHz (pa do vsaj 100+ KHz), kar omogoca ogromno meritev za eno polperiodo, iz katere je mozno izracunati (z ustrezno korekcijo za obliko krivulje, torej sinusoido) tocno ploscino pod njo.

En polnovalni vzorec bi moral vsebovati polovico "tisine" in polovico, znizano za padec na diodi. Vsako napravo kalibriras na referencni vir (en bistabil, ki ima za naprej povezano navidezno niclo med GND in V+) in to je to. Izracunas priblizek integrala in ga delis z 2 in dobis ustrezno napetost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
davidman
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2006 17:40
Prispevkov: 25
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 11:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja Gustav, dobro razmišljaš postopek mi je ušeč... Samo mislim, da bi moral dodati en majhen detaljček.

Potrbujem najnižjo merilno U: 0,1vdc. Če govorimo o polperiodi je malček tečava, ki z shotki diodo lahko odrežem drugo polperiodo do
0.3v. V tem primeru bi moral vezati pred diodo operaciski ojač. in po
diodi delilnik napetosti. Se ti ne zdi?
Ma kokor že, mi tvoja varjanta kar diši Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 12:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zato sem omenil kompenzacijo (za DC odmik) v programu.

Zdaj sem sele opazil da isces za 2.6V AC. Z opampom premakni to na Vcc/2 in (preko delilnika, tudi vezanega na Vcc/2, ker je najbrz Vcc < 2 * 2.6V) pripelji na vhod A/Dja. Ne potrebujes nobene diode na racun malenkost bolj zapletene matematike. Pri konverziji bo deveti bit ranga ~10 mV, kar je na meji uporabnosti - zunanji A/D konverter vecje locljivosti ?

Mislim sicer da bos z ustrezno interpolacijo vzorcev prisel do boljse locljivosti kot 10 mV, napaki kaksnega 10-bitnega ADCja v MCUju navkljub ... sporoci nam kako se ti bo obneslo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Okt 2006 17:57
Prispevkov: 85
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 12:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej si v datasheetu, koliko toka prenesejo zaščitne diode. Nato sinusni signal kar Direktno (BREZ usmerjanja) pripelji na vhodni pin - seveda preko nekaj 100k Ohmskega upora. Vzemi še malo rezerve in zaokroži na naslednjo vrednost E12 lestvice.

Naprimer s 5,1MOhm uporom se da 230VAC (Ut=320V) kar direktno na PIC priklopiti Wink .
Računaš s Temensko vrednostjo vhodne napetosti Ut=U*koren2.
LP,
Igor

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
davidman
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2006 17:40
Prispevkov: 25
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 13, 2007 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rade volje bi vam sporočil kako zadevo rešujem ,l
ma prvo moram rešiti eno nepričakovano težavo z
JTAG-om.
V kratkem vam sporočim kako sem rešil..... Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
davidman
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2006 17:40
Prispevkov: 25
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2007 12:29 pm    Naslov sporočila: Zaključek Odgovori s citatom

Zahvalil bi se vsem ,ki ste mi nudili pomoč. Ma pravo rešitev sem
dobil z Čipom: CS5460A Zadeva je fantastična...... Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group