Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Eagle - več kopij na enem listu?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kobilica
Novinec


Pridružen/-a: Čet Feb 2007 7:17
Prispevkov: 8

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 01, 2007 2:33 pm    Naslov sporočila: Eagle - več kopij na enem listu? Odgovori s citatom

Zivijo,mene zanima,kako narediti,da bi imel več kopij na enem listu,ter bi lahko natipkal,koliko razmaka med vsako kopijo,in koliko kopij.
Tako bi lahko naredil več ploščič naenkrat.

Pa še možnost,da bi lahko iz tega ustvaril PDF file.

_________________
Kdor caka,docaka!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Domenius
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Feb 2005 15:58
Prispevkov: 75
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 01, 2007 11:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za .pdf-je izdelovat so namenski programi. Jaz uporabljam PDFCreator.
_________________
It's electric!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mtome
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 14:29
Prispevkov: 168
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 23, 2008 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam tudi eno vprašanje glede Eagla.
Ali je mogoče narisati načrt v več sch. datotekah in nato eagla prepričati da sestavi eno tiskanino, tako ot jue to pri protelu in useh drugih profesionalnih programih?

_________________
l.p. Matjaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
borisz
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Nov 2004 3:24
Prispevkov: 82

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 23, 2008 2:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda se da tako narediti. Enako poimenovani signali so povezani na vseh listih.

lp

Boris

_________________
It is never too late for a happy childhood.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mtome
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 14:29
Prispevkov: 168
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 23, 2008 6:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor. A ti listi pa morajo biti vsi shranjeni v en project?
_________________
l.p. Matjaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mtome
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 14:29
Prispevkov: 168
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 24, 2008 11:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sm probal pa ne dela! Kje se pa nastavi iz katerih sch datotek naj nastane board datoteka?
_________________
l.p. Matjaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 26, 2008 6:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si bom še jaz sposodil to temo za eno vprašanje?
Do sedaj še nisem delal z eaglom pa me zanima kako ko narediš tiskanino oziroma jo dobiš narisano s tem programom potem narediš, da lahko stiskaš na spam papir ali prosojnico, da lahko potem naprej delaš.

Sem se nekaj matral pa je v eaglo tiskanina recimo zrcaljena kar je prav in je napis obrnjen kar se mi zdi, da je prav potem pa ko poskusim natisnit je pa je napis na sliki pravi moral pa bi biti zrcaljen. Take predloge ne moreš direktno uporabiti za "Breskvico" postopek izdelave tiv.

Do sedaj sem nekaj koristil layovt program in tam ko daš tiskat lahko predlogo premikaš in zrcališ tu pa jaz ne znam tega.

LP Sečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 26, 2008 8:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Srečko,da bi uporabil postopek "breskvico" ne smeš prezrcaliti,ker to narediš z prenosom tonerja. Če pa delaš po klasičnem postopku pa izbereš potem mirror v funkcijsi print. Če bi rad,da bi na listu imel več vezij pa celo vezje izrezeš in prilepiš na isti list,to narediš v meniju EDIT, cut--->paste. Seveda pa moraš imeti samo .brd datoteko,ker če boš imel še .sch ti ne bo pustilo,ker za sproti bere iz sheme.
_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 6:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dkone je napisal/a:
Če pa delaš po klasičnem postopku pa izbereš potem mirror v funkcijsi print.

Kako to narediš ko kliknem na mirror se nič ne zgodi.
Ne vem če sva se prav razumela glede zrcaljenja.
Naj še enkrat ponovim v eaglu je shema obrnjena narobe, če je tam en napis je narobe recimo Srečko je tam obrnjeno narobe. Jaz bi rad iz eagla natisnil ravno tako predlogo kot je tam.
Sedaj ko dam tiskat pa natisne tako, da je ime prav natisnjeno kar pa ni prav če delaš s tem postopkom. Upam, da kdo razume kaj hočem.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 8:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko ti še rišeš vezje,je postavljeno tako,da ti gledaš od zgoraj,seveda je tudi ime narobe,ko pa prezrcališ pa je pravilno napisano. Za postopek breskvica ne prezrcali za klasičen pa.

Pa še to,ko postaviš kljukico na mirror se seveda ne zgodi,tega ti ne vidiš. Ko pa zadevo printaš pa se vidi,imaš prezrcaljeno.

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Srečko
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Jan 2005 18:38
Prispevkov: 80

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 30, 2008 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:

Ko ti še rišeš vezje,je postavljeno tako,da ti gledaš od zgoraj,seveda je tudi ime narobe,ko pa prezrcališ pa je pravilno napisano. Za postopek breskvica ne prezrcali za klasičen pa.

Sem ugotovil, da sem jaz narobe razumel. Sem mislil, da če je v eaglu narobe napisano ime mora biti tudi na listu pa ni saj pride prav natisnjeno.

Sedaj pa imam zopet eno vprašanje? Kako naj nastavim, da bo na listu pri padih luknjica kjer se potem vrta ne pa brez luknjic samo črni pad kakor mi sedaj natisne?

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 30, 2008 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko pripeneš kakšno slikco? Ne razumem najbolje tega vprašanja...

Drugače imaš knjižico "holes".

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group