Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Spajkalna postaja na vroči zrak

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 8:04 pm    Naslov sporočila: Spajkalna postaja na vroči zrak Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

V šoli sem enkrat delal z omenjeno postajo na vroči zrak, z katero sem spajkal SMD elemente oz. odspajkal. Delal sem z NET SMD RETWORK STATION(tako sem prebral iz nje). Ker se mi je zadeva začela zelo dopadit, sem sklenil da si jo bom privoščil. Nekaj sem gledal po interneti pa našel neke primerke.

Nekaj podobnega sem našel:
http://www.aoyue.com/en/ArticleShow.asp?ArticleID=358

Meme zanima, kje bi lahko to zadevo nabavil? Vem sam to da so za njo v šoli odšteli okoli 250€ in da ne vejo kje so jo nabavili.

Klical sem tudi v eno firmo v okolici Trzina(pozabil naziv firme), ki prodaja razno opremo in so mi odgovorili da izdelka ne prodajajo več, da so ga odmaknili iz prodaje.Podobna postaja.

Vsaka infromacija bi bila hvaležna.

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.elektro-n.com/forum2/viewtopic.php?p=81933#81933
pa res krvavo nujno rabiš info, ker sprašuješ na 3 forumih Rolling Eyes

_________________
Kontakt izključno na
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem svojo nabavil v Pordenonu na sejmu elektronike (bo zopet okrog 1 Maja ) za CELIH 90 € , za odspajkovalno postajo pa sem dal 100€ Very Happy Very Happy Ni mi žal za te € saj sta obe zelo uporabni. Mislim ,da je enako nabavil tudi VolkD , ki jo verjeto še bolj "šmelca" kot jaz Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 17:52
Prispevkov: 181
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 27, 2007 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi nas jo bo letos nabavil. Letos bodo cene se nizje Cool
_________________
Skupaj smo mocnejsi
LP Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gepro
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Nov 2005 12:04
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2007 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HTE v Celju jih je imel kakšen mesec nazaj za 200 eur
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2007 1:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za infromacije. Saj itak grem drugi teden v Celje, pa sem bom oglasil v HTE pa malo povprašal po teh spajkalnikih.
_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group