Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Hej! Od kod jaz profesionalec?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 3:25 pm    Naslov sporočila: Hej! Od kod jaz profesionalec? Odgovori s citatom

Opazil sem, da se pri mojih vprašanjih naenkrat opisu avtorja izpiše opomba 'profesionalec'. Če je to posledica, tega, da veliko sprašujem, to je seveda daleč od tega, da sem profesionalec. Vsekakor zagotavljam, da tega pripisa nisem dal jaz v forum.
Pozdrav
Vilko

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Mojster


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:26
Prispevkov: 32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 7:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, to je zaradi števila sporočil. Moram rečt da si mi najbolj dopade stvar na maxi forumu, kjer si član, po parih postih in ne, da mora biti določeno število postov, ker potem nekateri kar naprej nekaj pišejo, da pridejo do večjih nazivov-tega ne mislim zate Vilko.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 11, 2004 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazivi so odvisni od stevila postov... Sicer pa kdo se ozira na te nazive? Ce ima kdo cilj dobit boljsi naziv - pa naj! Mi tukaj, ki se ukvarjamo z elektroniko, itak vemo kdo je kdo na forumu. Sicer pa Vilkota poznamo kot aktivnega clana in si zasluzi profi naziv. Evo pa je meni tudi sel rating gor Smile, pa nisem nic pametnega napisal...
_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mi3ha
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 15:13
Prispevkov: 51
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2004 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takole, vsekakor si ga zaslužiš naziv profesionalec!Meni si pomagal in mnogim na forumu in brez tebe ne bi končal križišča! (foto upor)
V tej priložnosti še enkrat hvala Exclamation

_________________
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
strobos
Mojster


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:26
Prispevkov: 32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 15, 2004 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še en dokaz o brezveznih postih. RokR in mi3ha sta napisala eno in isto stvar, ki sem jo jaz napisal na koncu svojega posta da tega ne mislim za Vilkota, kar pomeni, da se strinjam da je profesionalec, vidva sta pa seveda še enkrat morala napisat oz. sta površno prebrala post. Evo pa je šel meni rating gor, samo zato, ker sem moral pojasnit tisto kar sem zgoraj napisal.

Lp, pa brez zamere.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
slawc
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 11:41
Prispevkov: 102

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2004 5:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Big deal iz vsega skupaj. Upam da se ne bo kdo spomnil postavljati se kaksna dodatna pravila pri postavljanju nazivov Shocked
_________________
LP,
Slawc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2004 7:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivo , da je podobna debata tekla na maxiju , mislim , da se je tam iskristaliziral kar dober predlog o tem. (jaz pa še vedno iščem primerne ikonce Embarassed Embarassed pa mi ne gre preveč dobro od rok Crying or Very sad )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mi3ha
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 15:13
Prispevkov: 51
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 18, 2004 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če se kdo obremenjuje z ratingom in nazivi si to ti strobos, meni je čisto vseeno kaj mi piše, da sem začetnik, profesionalec ali doktor! Če se greš ti take igrice da si gor da ti bo vsaj nekje pisalo profesionalec je to žalostno, jaz ta forum razumem kot najbrž večina, da je namenjen pomagati NAM NEPROFESIONALCOM ali profesionalcem!Ni me sram priznati da sodim med neprofesionalce po znanju a ta forum obiskujem da bom nekoč profesionalec in ne po nekem ratingu, ker je le statistika, ki se ob njo spotikaš!
Pa brez zamere!

_________________
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
strobos
Mojster


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:26
Prispevkov: 32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 20, 2004 5:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smile Če bi se jaz sekiral za naziv, bi napisal polno postov. Da nebo pomote, jaz se sploh ne spotikam ob naslove, saj vidite kakšnega imam. Zraven tega nisem noben profesionalec. Hočem le povedati, da zaradi tega ratinga nekateri brezveze delajo forum nepregleden. Mi3ha, za boljše razumevanje mojega posta si preberi tole:
http://www2.maxi.si/phpBB2/viewtopic.php?t=392&highlight=nazivi

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group