Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Cene TIV v podjetjih
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MarE
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Nov 2004 23:38
Prispevkov: 177

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 12, 2006 6:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za jedkane šablone pokliči Čuk Braneta iz Kostanjevice n.k., tel. št. 041297001.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andrej234
Začetnik


Pridružen/-a: Tor Mar 2004 17:18
Prispevkov: 13

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 05, 2006 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:
Hoj,

v kratkem bomo v uredništvu revije Svet elektornike za naše avtorje nudili podporo izdelave dvostranskih prototipnih tiskanih vezij, ki bodo imela metalizirane vie.

Rok, zadeva bo jasna konec tega tedna.

Lp
Jure


Živjo Jure. Zanima me kako zgleda ta podpora - ali je že kaj konkretnega? Poleg tega me zanima komu je namenjena (ali sem tudi jaz lahko deležen te podpore)?

Lp, Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 05, 2006 8:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Andrej,

ja, zadeva deluje - mi smo nekaj vezij uspešno naredili - tudi dvostranskih.

Poslji mail mojemu sodelavcu: bojan@svet-el.si

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MarE
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Nov 2004 23:38
Prispevkov: 177

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 06, 2006 6:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še prilično konkurenčne cene, direktno iz kitajske:

http://www.pcbcart.com/

Primer: naročilo 50 kos 3x5cm dvostranske pride 0,85$ na kos. To je 22 SIT/dm^2. Poštnina je pa po mojem tudi nizka. Sem pred kratkim nekaj iz HK naročil, pa je bilo 600 SIT poštnine s hitro pošto (njihovo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smartgsm
Mojster


Pridružen/-a: Čet Apr 2004 18:28
Prispevkov: 37

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 06, 2006 10:38 am    Naslov sporočila: UDOVIČ Odgovori s citatom

Za manjše količine in prototipe je specilaiziran
UDOVIČ ANTON iz DOMŽAL.
Prostore ima v INDUPLATI JARŠE.
Telefon:041/677-855

Je zelo soliden in hiter. Pa vse se da zment.
Jaz manjše serije nesem vedno njemu.

lp
Grega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snoopy
Mojster


Pridružen/-a: Pet Feb 2004 17:18
Prispevkov: 36

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2006 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MarE je napisal/a:
Še prilično konkurenčne cene, direktno iz kitajske:

http://www.pcbcart.com/

Primer: naročilo 50 kos 3x5cm dvostranske pride 0,85$ na kos. To je 22 SIT/dm^2. Poštnina je pa po mojem tudi nizka. Sem pred kratkim nekaj iz HK naročil, pa je bilo 600 SIT poštnine s hitro pošto (njihovo).


Mare ali lahko konkretno napišeš katera pošta je to, ker kupujem nekaj pri eni firmi in mi predlagajo zelo veliko poštnino.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarE
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Nov 2004 23:38
Prispevkov: 177

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2006 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.hongkongpost.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2006 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snoopy je napisal/a:
Mare ali lahko konkretno napišeš katera pošta je to, ker kupujem nekaj pri eni firmi in mi predlagajo zelo veliko poštnino.


S Kitajci (HK, itd.) je tako, da ponavadi ponujajo robo precej poceni, v ceno postnine pa vracunajo se svojo provizijo - ne bodi presenecen, ce vidis kje dolocen artikel za X doalrjev in Y dolarjev postnine, drugje pa za Y dolarjev artikel in postnino X dolarjev (pri cemer sta X in Y bistveno drugacna). To je pac treba vzeti v zakup ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ElGrigon
Novinec


Pridružen/-a: Ned Mar 2005 12:32
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 18, 2006 9:58 pm    Naslov sporočila: Re: UDOVIČ Odgovori s citatom

smartgsm je napisal/a:
Za manjše količine in prototipe je specilaiziran
UDOVIČ ANTON iz DOMŽAL.
Prostore ima v INDUPLATI JARŠE.
Telefon:041/677-855

Je zelo soliden in hiter. Pa vse se da zment.
Jaz manjše serije nesem vedno njemu.

lp
Grega


Kakšne pa ima cene? Zanima me tudi a mu moraš poslat sprintan film al ga on naredi? Kakšen pa izgleda TIV ko ga dobiš, imaš kakšno sliko?

_________________
ElGrigon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group