Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

www.TheRodicFamily.com
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2006 9:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni je ta barva kombinacija bolj vsec od stare. Edini nitpick, ki ga imam na prvo stran je, da je pretirano nacickana z igrackami kot je interpretiranje odziva browserja, itd. Ce bi nekoga zanimalo kateri browser uporablja, bo ze pogledal kje drugje. S tem bos tudi nekoliko zmanjsal obremenitev streznika in povezave.

Ce je tvoj namen podajati koristne informacije namesto kica za enkratni ogled (najkasneje po tem postane dolgocasen), potem tovrstno saro zmeci stran ali umakni na kaksno podstran s primernim naslovom in ohrani zacetno stran bolj resno/profesionalno.

Dobro narejena stran je recimo www.google.com. Slabo narejena stran je recimo vecina strani slovenskih podjetij (nic uporabnih informacij ali nepotrebno dolga pot do njih, namesto tega pa sara, ki na stran ne sodi).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sundancer
Mojster


Pridružen/-a: Sre Jun 2004 17:18
Prispevkov: 41

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

RokR je napisal/a:
Gustav je napisal/a:
3: temacna barvna kombinacija, ki si jo izbral je milo receno nekoliko nenavadna (no ja, beauty is in the eye of the beer holder pravijo).

Evo sem spremenil barve. Sedaj me zanima, kaj pravite na to novo barvo? Upam, da zopet ni lepota mojih oci... Kaksen komentar?
Kaksen clanek bi radi videli?
Ali tu koga sploh kaj zanima o medicini?
lp RR


Mene zanima o medicini in sicer v povezavi z elektroniko.. rad bi naredil EKG. Si se kdaj ukvarjal s tem?

Marko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja sem delal. Naredil sem tudi elektronski stetoskop, ki ima analogni eqaliser. EKG je v bistvu instrumentacijski ojacevalec, ki pa mora biti naj naj najoljsi kar jih lahko dobis, potem pa mores se TIV narediti naj naj najbolje... skratka eno skrpocalo se da doma naredit... Vec o tem pa pise mislim, da tam v eni stevilki okoli maja 2000 v SvetEl...
_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 3:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

El. stetoskop zveni zanimivo, za kaj pa gre tukaj (je kaksen poseben trik pri ojacanju morda) ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2006 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta je bolj enostaven. Odvisno od tega kaj hoces. V bistvu kupis stetoskopsko glavo in gor pritrdis en dober mikrofon z ojacevalcem... kaj takega, kar je opisano v zadnji stevilki SE. Dober pa je tudi SSM2166, o katerem clanek je na moji strani.
_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group