Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

spajkalnik

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Strojna oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DarkDog
Novinec


Pridružen/-a: Tor Okt 2005 9:31
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2005 9:20 am    Naslov sporočila: spajkalnik Odgovori s citatom

A kdo slučajno ve kje bi lahko dobu notranjost od pajkalnika oz. kako je zgrajen slika mislem k morem nardit en dnevnik pa je reku če lohk dobimo kje. Če kdo slučajno ve kje bi lahko dubu sliko zgradbe spajkalnika nej jo da prosim tukaj gor.


Lp! albert
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 19, 2005 8:51 pm    Naslov sporočila: Slovenscina, Albert! Odgovori s citatom

Dragi Albert!

(Hm, to me spominja na pisanje naših politikov, ki so pisali pisma, ki so se začela z 'Dragi Tone' in potem nazaj z 'Dragi Borut')

Tvoj prispevek bi se moral glasiti nekako tako:

Citiram:
A kdo slučajno ve, kje bi lahko dobil sliko notranjosti spajkalnika oziroma opis kako je zgrajen. Za dnevnik (verjetno delovne prakse) so mi svetovali, da naj opišem in po možnosti narišem zgradbo spajkalnika. Ali mi lahko kdo pomaga?

Kot vidiš ni težko. Tudi sem prepričan, da boš v kaki knjigi našel sliko - prerez skozi spajkalnik, saj to ni velika znanost. Kovinska cev, v njej keramični cilinder, na katerem je navita uporovna žica, seveda tako, da ni v stiku z kovinskim telesom, v sredini kovinsko jedro z cilindrično odprtino, v kateri je spajkalna konica iz posebne zlitine, na katero se cin dobro prime.

Verjetno se bo našel celo kdo, ki bo tako sliko izbrskal kje na internetu in ti jo poslal.

Tukaj radi beremo in pišemo lepo. Morda bo tudi tebi všeč lepa slovenščina! Upam.

Pozdrav in veliko uspeha
Vilko

_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Strojna oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group