Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zakaj "Virtualna dražba"?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NUFAN
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Maj 2004 19:57
Prispevkov: 133
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 15, 2005 6:01 pm    Naslov sporočila: Zakaj "Virtualna dražba"? Odgovori s citatom

Zakaj se je ime on-line trgovine spremenilo iz virtualne trgovine v virtualno dražbo? Kakšen pomen ima ta beseda dražba? Je to povezano kaj z licitacijo Smile ?
_________________
Prihodnost je v nas!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 16, 2005 7:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

vse je napisano na:

http://www.svet-el.si/cgi-bin/shop/b2cshop.cgi

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bray
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Jun 2004 15:42
Prispevkov: 63

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2005 3:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:

vse je napisano na:

http://www.svet-el.si/cgi-bin/shop/b2cshop.cgi


Je napisano, ja.....med drugim tudi tole:

Citiram:
Ob prejemu vašega naročila vam, po pošti ali po elektronski pošti, pošljemo predračun, ki ga plačate, mi pa vam v roku dveh delovih dni pošljemo naročeno blago.


....ampak se tega ne drzite!

Sam sem 4.10. narocil sprejemni in oddajni modul. Se isti dan sem dobil mail o potrditvi nakupa. Naslednji (5.10.) dan sem dobil predracun in ga v upanju, da bom cimprej dobil blago tudi placal. O placilu sem vas obvestil preko mail. Potem pa sem cakal....in cakal...in se vedno cakam. Med drugim tudi na odgovor na moj mail o tem kje je naroceno blago.
Mimogrede....danes smo 12.10. ! Smile

lp

_________________
"I didn't know it was impossible when I did it."
http://bray.velenje.cx/avr/terminal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2005 8:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bray,

zadevo sem pregledal.

Dejstvo je, da se je napaka zgodila pri nas, za kar se opravičujemo! Zelo verjetno je do napake prišlo zaradi velikega števila predračunov in v tej množici je očitno ravno tvoj izpadel.

Ker se želimo opravičiti korektno, ti bomo naročena modula podarili! Znesek za modula, ki pa si ga že plačal pa imaš v dobrem in ga lahko porabiš za kateri koli izdelek iz naše Virtualne trgovine.

Predlagam, da v prodajno službo čimprej pošlješ mail, kaj bi še želel nabaviti, da ti pošljemo skupaj z naročenima moduloma.

Sorry - napake se dogajajo in upam, da ni bilo preveč slabe volje zaradi tega.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2005 9:01 am    Naslov sporočila: No, to je res prijazen pristop do kupca, ali ne? Odgovori s citatom

No, to je res prijazen pristop do kupca, ali ne?
_________________
Sliši se paradoksalno, a je vendarle res:
Nekateri ljudje imajo vedno vse prav. No, včasih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2005 12:27 pm    Naslov sporočila: Re: No, to je res prijazen pristop do kupca, ali ne? Odgovori s citatom

vilko je napisal/a:
No, to je res prijazen pristop do kupca, ali ne?


Vilko,

predvsem želimo biti korektni - če smo nekaj obljubili, potem se tega (skušamo) držati. In če se zgodi, da kaj zamočimo (človeško se je motiti), se bomo res potrudili, da napako popravimo.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bray
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Jun 2004 15:42
Prispevkov: 63

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2005 12:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:
Bray,

zadevo sem pregledal.

Dejstvo je, da se je napaka zgodila pri nas, za kar se opravičujemo! Zelo verjetno je do napake prišlo zaradi velikega števila predračunov in v tej množici je očitno ravno tvoj izpadel.

Ker se želimo opravičiti korektno, ti bomo naročena modula podarili! Znesek za modula, ki pa si ga že plačal pa imaš v dobrem in ga lahko porabiš za kateri koli izdelek iz naše Virtualne trgovine.

Predlagam, da v prodajno službo čimprej pošlješ mail, kaj bi še želel nabaviti, da ti pošljemo skupaj z naročenima moduloma.

Sorry - napake se dogajajo in upam, da ni bilo preveč slabe volje zaradi tega.

Lp
Jure


Zdravo Jure

Nisem bil pretirano slabe volje, ker se mi s temi moduli pretirano ne mudi. So za en hobi projekt. Zmotilo me je samo to, da sem placal (in to v naprej) se isti dan z namenom, da cimprej dobim robo....potem pa nic.

S tem konkretnim opravicilom si me pa prijetno presenetil! Velik plus za vas...pa ne zato, ker mi zdaj ponujas brezplacne module...ampak zato, ker ste korektno priznali napako in niste iskali raznih izgovorov.

lp

_________________
"I didn't know it was impossible when I did it."
http://bray.velenje.cx/avr/terminal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group