Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kaj se je zgodilo s sejmom?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mtome
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 14:29
Prispevkov: 168
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2005 4:07 pm    Naslov sporočila: Kaj se je zgodilo s sejmom? Odgovori s citatom

Pozdravljeni
V novi številki Sveta Elektronike nisem nikjer zasledil oglasa za ljubljanski sejem elektronike, ki se je ponavadi odvijal ob tem času na gospodarskem rastavišču. Ali to pomeni, da ga letos ne bo?

_________________
l.p. Matjaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
slawc
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 11:41
Prispevkov: 102

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2005 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tako je. In tako je tudi prav, ker je bil zadnja leta vedno slabsi. Ce sejem izraza stanje elektro podjetij pri nas, se moramo malce zamisliti.
_________________
LP,
Slawc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2005 7:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matjaž,

sejma elektronike v organizaciji Gospodarskega razstavišča ne bo, bomo pa v uredništvu revije v začetku februarja 2006 pripravili sejem avtomatizacije IFAM. Več o sejmu IFAM najdete v najnovejši reviji Svet elektronike. IFAM je naslednik letošnje konference Trendi in tehnologije avtomatizacije, ki je bila letos februarja v Portorožu (www.svet-el.si/tita/trendi.html).

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2005 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

slawc je napisal/a:
Ce sejem izraza stanje elektro podjetij pri nas, se moramo malce zamisliti.


K sreči mislim, da ni tako. Slovenska podjetja po mojih informacijah uspešno prodajajo v tujini, Slovenija pa je tako majhen trg, da enostavno ni zanimiv za njih.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gavran
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2004 11:42
Prispevkov: 24

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 10:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.hevreka.si/

Naj bi bil nadomestek sejma elektronike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 7:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gavran je napisal/a:

Naj bi bil nadomestek sejma elektronike.


Hoj,

bojim se, da je bilo tam bolj malo elektronike - v glavnem je bil sejem reklamiran kot sejem naprednih informatizacijskih tehnologij.

Po mojem mnenju je bila boljša stara elektronika, kot pa novi sejem - vsaj kar se tiče elektronike in avtomatizacije. Sicer pa si preberite uvodnik, kjer sem zadevo malce pokomentiral:

http://www.svet-el.si/revija/index.php?Action=DETAIL&idd=121


Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gavran
Mojster


Pridružen/-a: Pon Mar 2004 11:42
Prispevkov: 24

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 11:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj sem napisal "naj bi bil" - tako so ga vsaj najavljali. Hevreke nisem obiskal (pa sem zadnjih 30 let morda izpustil le en ali dva sejma Elektronika) ker sem od obiskovalcev izvedel da se ne splača. Res pa je, da je bil prejšnji termin sejma nekoliko neposrečen, ker so se vsi malo večji proizvajalci pripravljali na sejem v Muenchnu in je ljubljanski "padel skozi". Termin novega je torej s tega stališča boljši, sem pa prepričan, da velik del ljudi (tako potencialnih razstavljalcev kot obiskovalcev) sploh ni vedel kakšen sejem naj bi bil Hevreka. Mogoče bo naslednje leto bolje, sicer pa - sejem elektronike v Ljubljani - RIP!

Še copy/paste z njihove strani:

Kaj je Hevreka!?


Hevreka! je osrednji mednarodni sejemsko-izobraževalni dogodek na področju elektronskih komunikacij in telekomunikacij, uporabniške in profesionalne elektronike, avtomatike in digitalnih tehnologij, računalništva, informatike in drugih naprednih konvergenčnih tehnologij ter rešitev v Sloveniji, ki vsako leto prikaže tehnološke dosežke z območja srednje in jugovzhodne Evrope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group