Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Oh ta ključavnica

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Endy
Novinec


Pridružen/-a: Pet Mar 2004 10:00
Prispevkov: 6
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 04, 2005 6:13 pm    Naslov sporočila: Oh ta ključavnica Odgovori s citatom

Shocked
Izdelal sem ključavnico iz SE 115 (sicer na protoboardu) sprogramiral PIC 12F675 ?! (vsaj mislim) z programatorjem od Walemanna K8048 z originalnim programom v HEX obliki,ki mi ga je dal avtor tega prispevka. Čip sem dal v vezje in nič popolna tema,poizkušal sem na vse mogoče načine in nastavitve programatorja pa nič.Sumim programator čeprav mi druge čipe lepo programira.........
Če ima gdo izkušnje ali bližje srečanje z podobnim problemom naj mi lepo prosim pomaga,da se mi (pardon izrazu) ne utrga...

TNX Endy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 17:52
Prispevkov: 181
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2005 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si preprican, da nimas napake kje na vezju?
Zgodilo se mi je, da kljub 2x previrjanju sem se vedno nasel napako, ki mi je dolgo pila kri. Hladni lop pa je sploh popularna zadeva nasploh pri protoboardu..

_________________
Skupaj smo mocnejsi
LP Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kifo
Novinec


Pridružen/-a: Tor Mar 2005 0:21
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 06, 2005 11:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pokusaj procitati kontroler - na zadnjoj programskoj lokaciji mora biti
podatak za kalibraciju oscilatora "34XX" ( mozda si taj podatak izbrisao )
Procitaj ovo:
http://free-vz.t-com.hr/Ivica-Novakovic/Programiranje%20PIC12F629.htm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Endy
Novinec


Pridružen/-a: Pet Mar 2004 10:00
Prispevkov: 6
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 06, 2005 11:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor obema..
Kar se tiče hladnih lotov hm čip ima 8 pinov 150X preverjeno in premerjeno ni napake..
Zmotilo me je le to kar je napisal Kifo, ko sem prebral zadnjo programsko vrstico sem opazi razliko v nastavitvah v avtorjevem pri njem je 02400E00CC3FA5,tisto kar preberem jaz iz PIC-a pa je:
Config-Word: 31CC
Ko sem poskusil le to popraviti mi tega nikakor ni hotel sprejeti - mislim da je caka prav tu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ata
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Apr 2004 9:26
Prispevkov: 110

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 16, 2006 7:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem zmontiral ključavnico ,sprogramiral mikrokontroler po navodilih avtorja in dela vse brezhibno. Programiral sem z programatorjem K149.Na spletni strani avtorja je opisan točen postopek programiranja pic12f675.Jaz sem upošteval navodila in deluje.


lp
ata
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Samogradnje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group