Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Avtor Bascoma v Sloveniji
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ali bi se udeležil tečaja?
Udeležil bi se začetnega tečaja
8%
 8%  [ 1 ]
Udeležil bi se nadaljevalnega tečaja
25%
 25%  [ 3 ]
Udeležil bi se obeh tečajev
8%
 8%  [ 1 ]
Tečaja se ne bi udeležil zaradi previsoke cene
50%
 50%  [ 6 ]
Tečaja se ne bi udeležil, ker ne razumem angleščine
8%
 8%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 12

Avtor Sporočilo
Branez
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Apr 2004 5:02
Prispevkov: 52
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 04, 2005 3:54 pm    Naslov sporočila: Re: Avtor Bascoma v Sloveniji Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:
............, razdeljeno v 2x po 3 ure, vmes bi bil predviden 1 odmor za kavo. V vsakem terminu bi bil predviden čas za vprašanja, odgovore, debato.
Jure je napisal/a:
Kaj bi pa vsi, ki imate licenčni Bascom dobili na seminarju? Če ne drugega, bi s svojimi vprašanji od avtorja izvedeli, kako nekaj sprogramirati, kako rešiti problem itd.
Jure je napisal/a:
Tista, ki jo je omenil Silvo je sicer relativno poceni, vendar je za samo 20 udeležencev, mi pa bi želeli z večjim številom udeležencev znižati ceno.

Vse to se meni tepe (vsakdo bo gnjavil s svojimi problemi). Jure, potem pa se probaj zmeniti naj odgovarja na vprašanja postavljena na forumu. Mislim, da je Silvo na sosednjem forumu napravil točno to in to zelo uspešno.
Jure je napisal/a:
Kaj si lahko obeta Mark od začetnikov? Od začetka prav nič, saj vsak začetnik starta z demo varianto, kasneje pa licenco tu ali tam, saj veliko Bascomašev hitro odneha in le redki napredujejo tako daleč, da potrebujejo licenčni Bascom.
Prav to si obeta! Exclamation
Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silica
Profesionalec


Pridružen/-a: Ned Jan 2004 22:43
Prispevkov: 91
Kraj: Ljubljana, Dunajska 159

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 05, 2005 7:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Tudi sam organiziram seminarje v imenu Silice in lahko povem, da organizacija vsakega tehnicnega seminarja ni enostavna, predvsem pa ne poceni. Prav tako s samim taksnim seminarjemni namen zasluziti, ampak promovirati dolocene izdelke in seveda na koncu z prodajo le teh zasluziti.
V grobem obstajata dve vrste seminarjev, prezentacije in tako imenovani
"hands on lab" seminar.
Pri prvem, prezentaciji, ponavadi proizvajalec priskrbi predavatelja, sama organizacija pa ostane na grbi distributerja. Z nekaj srece ti proizvajalec primakne nekaj denarja pri stroskih.
Drugi primer, poleg prezentacije seminar vsebuje tudi prakticni trenning na dolocenih proizvodih, ki pa ponavadi ne delujejo brez povezave na PC, zato je v taksnih primerih potrebno zagotoviti zadostno stevilo osebnih racunalnikov. Prav zato je za taksne hands on lab seminarje stevilo udelezencev omejeno. Vse to pa stane in ne mores si misliti koliko.

Jure vam hoce pripraviti pravi, kvalitetni, hans on lab seminar. Nima sponzorstava s strani proizavjalca, uspelo pa mu je dobiti najboljsega speakerja za Baskom, samega avtorja. Daje mozmnost uporabe lastnega racunalnika in stem se bolj priblizati seminar amateskemu krogu slusateljem. Vec lahko povem, da ne more narediti, nikakor pa ne bo z tem seminarjem direktno kaj zasluzil, samo vi, ce imate seveda za to interes, lahko pridobite kaksno dodatno znanje.

Kot je Jure ze zelo nazorno prikazal, pri Wordovem seminarju za 30K je interes zasluziti s samim seminarjem, pri Bascomvem pa je kotizacija 20K samo pokrivanje stroskov. Predlagam Jure, da znizas kotizacijo se za kaksnega jurja ali dva, sendvice ter sok pa si udelezenci prinesejo s sabo.

LP Tomaz

_________________
za www.silica.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
markc
Mojster


Pridružen/-a: Ned Okt 2004 18:49
Prispevkov: 38

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 08, 2005 1:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo !

Jure...mene zanima kaj to pomeni nadaljevalni tečaj.
Koliko moraš okvirno znati da bi lahko sledil nadaljevalnemu tečaju?
Jaz sicer sem zelo za stvar...edino kar je problem je moja angleščina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 11, 2005 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

markc je napisal/a:
Zdravo !

Jure...mene zanima kaj to pomeni nadaljevalni tečaj.
Koliko moraš okvirno znati da bi lahko sledil nadaljevalnemu tečaju?
Jaz sicer sem zelo za stvar...edino kar je problem je moja angleščina.


Hoj,

nadaljevalni tečaj pomeni tisto, kar je napisal Vilko in morda še kaj. Pomeni, da moraš imeti neko osnovno znanje Bascoma, ki ga hočeš nadgraditi.

Angleščina: tam nas bo kar nekaj, ki toliko obvladamo angleščino, da bi lahko priskočili na pomoč pri kakšnih res "kunštnih" izrazih...

Drugače pa bo govora o ukazih, njihovi uporabi, težavah pri ukazih, reševanju problemov itd...

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
S57BIC
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 20:24
Prispevkov: 13
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2005 11:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj nobeden ne sili nikogar da gre na tečaj. Če mu kaj ni všeč, pač ne gre.
V trgovini si ne kupim stvari, za katero mislim, da je predraga. Kupim cenejšo ali pa je sploh ne.
Predavatelju je verjetno vseeno ali dobi denar v Sloveniji ali pa gre kam drugam.

Sam ne vem kakšen smisel ima delat tečaj za začetnike z avtorjem programa. Če bi bilo dosti interesentov je bolj koristno imet dva nadaljevalna tečaja. Ko začenjaš programirat sprašuješ tako osnovne stvari, da ne rabiš imet hudega strokovnjaka za razlago. Bolj je važno, da dobiš razlago primerno za tvoje neznanje.
Ko pa stvar obvladaš je druga pesem. Takrat rabiš nekoga z obširnim znanjem.

Lp, Jože.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group