Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prenovljena Virtualna trgovina
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 12:55 pm    Naslov sporočila: Prenovljena Virtualna trgovina Odgovori s citatom

Dragi prijatelji elektronike!

Predvsem za Vas, ki se odločate za nakupe v Virtualni trgovini, smo le-to prenovili. Upamo, da Vam bo všeč, predvsem pa, da Vam bo olajšala nakupovanje.

Potrudili smo se, da je pri opisu izdelkov čim več podatkov in da so povezave s sorodnimi izdelki kar se da informativne.

Vabim Vas, da si prenovljeno Virtualno trgovino ogledate na istem naslovu, kot dosedaj in nam morda tudi napišete Vaše mnenje o njej.

Ne pozabite pa si pogledati Mavrične ponudbe, ki je tudi ta mesec zelo aktualna, če samo omenim, da smo v mesecu marcu znižali cene VF modulom in še nekaterim mikrokontrolerjem...

Lep pozdrav!

AX elektronika d.o.o.
Jure Mikeln


Nazadnje urejal/a Jure Tor Apr 28, 2009 5:56 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 01, 2005 8:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohvalno Cool RX/TX 433Mhz modulčki ugodno Cool podražili ste pic-e Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 17:52
Prispevkov: 181
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2005 8:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohvalno Jure
Ampak se vedno pogresam Philipsove uCje serije LPC900 in LPC2000 (Vsaj LPC932 in LPC2138). Mislim, da bod zaradi svoje cenenosti ter zmoglivosti kmalu postali zanimivi tudi v SLO trgu.

_________________
Skupaj smo mocnejsi
LP Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borisz
Profesionalec


Pridružen/-a: Sre Nov 2004 3:24
Prispevkov: 82

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2005 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja tudi jaz pogrešam LPCje.
Jure, kdaj bodo?

lp

Boris

_________________
It is never too late for a happy childhood.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2005 8:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav!

hvala za vse pripombe!

LPC-ji - zaenkrat ni bilo nekega povpraševanja, jih pa bomo naročili skupaj z ARM-i.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:46
Prispevkov: 62
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2005 8:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure !
Na zadnji strani revije SE so Atmeli v mavrični ponudbi po drugačni ceni, kot pa v prodajnem servisu Exclamation Evil or Very Mad Tudi pri oddajnih in sprejemnih modulih je enako.
Zanima me, katera cena je prava Question

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2005 11:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lojz,

noben softver ni popoln - tudi ta očitno ni.

Hvala za opozorilo, cene na Virtualni trgovini smo že popravili!

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:46
Prispevkov: 62
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2005 10:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sedaj, ko ste popravili cene za VF module, je le teh zmanjkalo v trenutku.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Za mavrično ponudbo si drugič ustvarite malo večjo zalogo. Nesmiselno je dajati razne popuste na artikle, ki jih ni na zalogi.
Mislim, da bi morali biti bolj ažurni pri obnavljanju cen, ponudbe in zaloge.
Citiram:

noben softver ni popoln - tudi ta očitno ni.

Software po mojem ni kriv, da je bila napačna cena Laughing ali pač Question

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2005 10:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lojz,

VF sprejemnikov in oddajnikov smo imeli po 50 kosov vsakega. Po naših izkušnjah jih je to zadostovalo za vsaj pol meseca, je pa res, da je tokrat bilo dovolj, da sta dva kupca vzela po 20 kosov in zaloge je res v hipu zmanjkalo...

Ker je po teh modulih solidno povpraševanje, jih bomo takoj naročili, edini problem je, da prihajajo iz Kanade...

Citiram:

Software po mojem ni kriv, da je bila napačna cena Laughing ali pač Question


Pač softver, ki mi iz glavnega programa še ne zajema akcijskega popusta.

Kot sem napisal v uvodu, hvala za pripombe in sugestije, prenovljena Virtualna trgovina se bo izpopolnjevala tako, da bo zaloga dnevno ažurirana, težavice pa seveda so in jih rešujemo.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gost






PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2005 12:19 pm    Naslov sporočila: ŽAL ! Odgovori s citatom

Žal, se mi ni uspelo vrinit med tista dva kupca, da bi bil deležen vsaj enga modula !

JURE , kaj pa SAW resonatorje 433,92 , se nebi splačalo uvrstiti v prodajni program??

Hvala !
LP, stursc
Nazaj na vrh
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2005 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stursc,

tudi mi smo že iskali SAW module, kjer je naslednji problem: min. količina 2000 kosov...

Kot rečeno, module bomo naročili in upam, da bodo prišli kmalu!

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 14:50
Prispevkov: 109
Kraj: Ravne

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2005 1:47 pm    Naslov sporočila: SAW 433,92MHz Odgovori s citatom

Jure

Glede na to, da sodelujete z IC-elektroniko, ista jih je pa že imela na zalogi, bi bilo vredno na tem področju kaj porihtat.
Ponudil sem že TX, pa ni bilo odziva !
Nevem, sicer, kaj se bolj splača ? posebej TIV za koder in TX modul, ali vse skupaj na enem TIV-u
JURE, TIV bom za ogled poslal na E-mail

LP, stursc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2005 7:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stursc,

prosim poslji na stik@svet-el.si

Me zanima!

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
alex007
Novinec


Pridružen/-a: Pon Okt 2004 10:44
Prispevkov: 4
Kraj: posavje

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 10:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo!

16. marca sem naročil nekaj izdelkov v viritualni tgovini, pa še do dan danes nisem dobil naročenih izdelkov. Sedaj me pa zanima, ali je tako dolg dobavni rok ali pa je možno, da je prišlo kje drugje do kakšne napake.

LP, Alex
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 6:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alex,

bom preveril kako je s tem, sumim pa, da naročenega izdelka ni bilo na zalogi. Ali je izdelek na zalogi ali ni se vidi pri naročanju pri košarici. Kupec lahko sam vidi, ali je bila roba na zalogi ali ne. Zaloga pa se seveda večkrat avtomatično spreminja.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group