Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Orbiter TX nastavitve...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Miha1982
Novinec


Pridružen/-a: Tor Feb 2005 15:37
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 09, 2005 2:25 pm    Naslov sporočila: Orbiter TX nastavitve... Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Imam problem, pri TV sprejemniku Evelux Orbiter TX tip:377M19 Z daljincem RC 9801(na njem je oznaka PR 105). Nemorem nastaviti kanalov Navodila sem pa izgubil. Prosil bi ce mi kdo ki se bolj razume v to opisal potek nastavitve kanalov.
Poskusil sem s pritiskom na vse gumbe na daljincu in tv sprejemniku, pa me zania ce je kaka kombinacija dveh ali vec tipk ki sprozi menu za nastavitve (kot npr. pri Philipsu). Lepo prosim za pomoc. Hvala v naprej!

p.s. tipka menu ne naredi nic

Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Začetnik


Pridružen/-a: Pon Apr 2004 14:11
Prispevkov: 17

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 09, 2005 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sprašuješ na vsaj 3 forumih naenkrat, odgovorov pa ne bereš. To ni čisto resno od tebe Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Miran J.
Mojster


Pridružen/-a: Sre Dec 2004 1:38
Prispevkov: 49
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 11, 2005 12:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pošlji sliko dalinca. Ravno na pamet ne vem, kakor vem je v tvojem primeru treba eno tipko na dalincu držati nekaj sekund pritisnjeno (če se ne motim je to srednja tipka OK. Potem pa prideš v sistem nastavljanja TV programov.


MIRAN

_________________
Če srečaš v soboto princa na belem konju, še ne pomeni, da je nedelja!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Miha1982
Novinec


Pridružen/-a: Tor Feb 2005 15:37
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 11, 2005 7:51 pm    Naslov sporočila: imam kar potrebujem! Odgovori s citatom

če pritisnem tipko ok se odpre okno za nastavitve programov hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Analogna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group